Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Miért (nem) szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Miért (nem) szeretitek az "aranyos" jelzőt? Ha rátok mondják, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 16:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nekem mindig mondják, sztem pozitív
2010. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Én azért nem szeretem mert akkor tuti csak a barát szintjére kerülök egy lánynál! F25
2010. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

mindig az jut róla eszembe, hogy a kutyám az ami aranyos...

Eként én erős, hallgatag típus vagyok... nem túl sűrűn mondják rám hogy aranyos :D

2010. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig mondják... Azt jelenti, hogy beléptél a Friend zone-ba.
2010. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%
Nekem semmi bajjom nincs ezzel. Inkább azzal a k*va cukival na attól falra mászok amikor ezt mondja egy lány akkor egy valamit akar b*ni
2010. ápr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%

általában azt gondolom hogy jaj ebből se lesz már semmi

szerintem olyan mintha csak valami kis cuki srác lennék de nem kapcsolatra vagy akármire alkalmas csak egy kis vicces időtöltésre

2010. ápr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Beviz Elek ***** válasza:
74%

Egyszerű: -Mit gondolsz xy-ról?

-Aranyos :)


Tehát: Egyáltalán nem jön be, de most mondjam azt, hogy ronda vagy, vagy azt, hogy nem az esetem?


Inkább a lányok azt mondják: -Aranyos, majd kiderül, hogy mi lesz.

- Aranyos, de most nem kell pasi.

- Aranyos, de másba vagyok szerelmes.


A lányokat ki kell ismerni és akkor mindenki tudja, hogy mit jelentenek ezek a jelzők.


(ez persze nem 100%-ig vannak így, de nagyrészben igen)


Én ezért nem szeretem, ha valaki azt mondja, hogy aranyos vagyok :)


20/f

2010. ápr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Ajjjajjj, mert én egyszer ezt mondtam annak a ffinek, aki nagyon is bejön, hogy aranyos!

Pedig nagyon bejön!!!!

akkor ezt most elszúrtam...:((((((((

2010. ápr. 23. 17:56
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ha azt mondja rám 1 csaj h aranyos, rögtön az az érzésem h bárminek el tud képzelni, csak a pasijának nem. Aranyos lehet 1 kisgyerek, 1 háziállat, 1plüss, vagy szimplán 1 barát. De 1 srác... Kedvesnek kedves ha ezt mondják, de ugyanannyira kiábrándító is, mert rögtön azt érezteti h igen, aranyos vagy meg minden, de még véletlenül sem a férfit látom benned.


"életművész"

2010. ápr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

De olyan is előfordulhat, hogy egy lány szeret egy fiút meg tetszik neki és azt mondja rá, hogy aranyos. Mert nem csak az lehet aranyos, aki nem tetszik nekünk, hanem az is, aki igen. Attól még lehet aranyos, kedves arca. Én pl. mielőtt összejöttem volna a barátommal, mondtam rá, hogy aranyos, pedig akkor már éreztem iránta valamit. Tehát az aranyost nem feltétlenül csak akkor mondják, ha nem akarnak semmit. Szerintem ezt nem lehet csak így kijelenteni. Mert vannak ellenpéldák is.

20/L

2010. ápr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!