Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok megelégedve a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok megelégedve a mellméretemmel túl kicsik és félek a visszautasítástól. Fiúknak nem jönnek be a kismellű lányok?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és 75a méretű melltartót hordok tudom hogy kicsik nem kell mondani... Szerintetek ha egy fiúval összejönnék és látna félmeztelenül elutasítana? Fiúk írjatok légyszi hogy mit gondoltok a kis mellekről!

2013. aug. 18. 18:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én szeretem a kis melleket, de amennyire kicsi az önbizalmad, nem hiszem, hogy hinni fogsz nekem :/. 20/F
2013. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha nem hordasz ilyen ultra push-up melltartókat, akkor nem hiszem, hogy visszautasítana, hiszen akkor már előre tudja, hogy kicsik. Amúgy meg a mellméret nem minden. Nekem elég nagyok, de pl szászor inkább cserélnék az egyik barátnőmmel, akinek kicsi mellei vannak, de gyönyörűszép az arca... :P
2013. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A felesegemnek is ekkora kell. Imadom a melleit, ugyhogy nem hiszem, h emiatt kene izgulnod. A pasiknak csak az szamit, h mell legyen, aki csak a angy mellekre megy az idiota es nem a csaj erdekli, hanem csak a csocsei.
2013. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
A fiúknak biztos bejön, a férfiaknak már kevésbé.
2013. aug. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
#4 a ferfiaknak is bejon ez a meret
2013. aug. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
semmi baj nincs ezzel, vannak akiknek a kicsi mell jön be :)
2013. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én szeretem a kis melleket, jobban is mint a nagyokat! F/19
2013. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Képet kérünk, dönthessünk!
2013. aug. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nekem is ez lenne a méretem (ha hordanék melltartót), pedig 26 éves vagyok. Ezzel együtt, nekem sosem volt problémám a partnerre találással.
2013. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

én max a közepes méretig szeretem a melleket. inkább legyen "kis cuki" egy mell mint egy nagy. aki után most teperek annak se sokkal nagyobb mint a tiéd.

am ha képet kapunk a kinézetet is osztályozzuk :P ;)

2013. aug. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!