Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha egy srácnak 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy srácnak 23 éves koráig nem volt barátnője az mennyire gáz?

Figyelt kérdés
És ebből kifolyólag még... szűz.
2013. aug. 18. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Köszönjük a szakmai következtetést az alkérdésben. A válasz: Kripton.
2013. aug. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nemtom, én is az vagyok, csak 25, de momentán nem érdekel mit gondolnak mások, egyszerűen csak röhögök, elviccelek mindig mindent. Amikor én valaha felnövök azt csak a Télapó tudja megmondani mikor lesz :D
2013. aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell mások véleményére adnod. :) Engem nem zavarna különösebben, ha jófej vagy,értékes ember, akkor nekem tök mindegy, volt-e csajod vagy sem. :) 19/L
2013. aug. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dettó helyzet csak csajként :) Randijaim már voltak de hosszabb távon még nem horgonyoztam le senki mellett.
2013. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem írod oda következtetésképp, hogy még szűz, akkor sosem jöttem volna rá.
2013. aug. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy bírod ki szex nélkül?
2013. aug. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát elég nehezen.
2013. aug. 18. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!