Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem. Akkor most tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. Akkor most tetszek neki vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy fiúbarátom, és vele beszélgettem. Szóba jöttek a lányok, és mondta, hogy neki csak egy lány tetszik. Elmondta, hogy ki az, hogy a volt barátnője, stb... Ez pár nappal ezelőtt volt. Tegnap meg egész nap olyanokat írt, hogy eszméletlen mosolyom van, cuki, kedves, vicces vagyok, de olyat, hogy tetszek neki, nem mondott. Pedig ezek olyan dolgok. Írta, hogy elolvad a mosolyomtól, és szép vagyok. A legjobb haverja írta nekem, hogy egész nap rólam beszélt. De ott van neki az a másik lány...

2013. aug. 18. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajj hogy ti semmit nem tudtok érteni..:D Azért hzta fel hogy hátha féltékeny leszel.. nem veszed észre hogy odáig meg vissza van érted?:D
2013. aug. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát sokat beszél nekem arról, hogy milyen az álomnője, meg hogy mennyi lány ír neki. erre én is írtam, hogy milyen cuki az a fiú akiről küldtem neki képet. és erre ezt írta: ... helyes fiú:/
2013. aug. 18. 23:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Sztem igaza van az 1nek. Csak féltékenyé akart téged teni azal h felhozta a lányt . Te tetszel neki :) . Kíváncsi volt a reakciódra . Sztem kérdez rá mi a helyzet :D
2013. aug. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem merek rákérdezni, mert ha nemleges választ kapok, akkor azt hinné, hogy nyomulok rá.
2013. aug. 19. 10:44
 5/7 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle. Egyrészt szerintem totál beléd van zúgva, másrészt ha meg nincs akkor meg barátok vagytok meg tudjátok beszélni. :) sok sikert
2013. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
persze...egy másik lány... gondolkozz az te vagy!!
2013. aug. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de elmondta, hogy ki az a lány és nem én szóval nem tudom... és félek most mert van egy osztálytársa aki vörös hajú és piercinges. azokért odavan
2013. aug. 20. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!