Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csináljam, hogy tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam, hogy tetszek egy fiúnak?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú, és be akarok jönni nálla. Holnap lesz egy tábor ahova megyek, és ő is ott lesz.

2013. aug. 4. 04:11
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

Annyi csak a dolgod, hogy ne vegyél a póló alá melltartót, és egy váratlan pillanatban rántsd fel, had lássa a cicidet. Aztán mosolyogj rá.


De előtte megmutathatnád nekünk is, hogy szép-e.

2013. aug. 4. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk privát üzenetben, ha nem akarod hogy bárki meglássa.
2013. aug. 4. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előttem válaszoló! Nem azt kérdezte, hogyan legyen k* rva, olvasd el még egyszer a kérdést
2013. aug. 4. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lány vagy, használd a bájodat.
2013. aug. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1. lépés:Ne légy ronda!
2013. aug. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ne is törődj az előttem lévőkkel!!

Először is sokat mosolyogj rá! Próbálj meg beszélgetni vele, vagy (attól függ milyen táborba mész) esetleg kérhetsz tőle segítséget, mert ezzel azt sugárzod felé, hogy bízol benne. Mint már említettem, ez is a tábortól függ, de vegyél fel csinos ruhát (például ha hegyet fogtok mászni, vegyél fel egy szép nadrágot egy csinos pólóval, de ha egy tanulmányi tábor, felvehetsz egy nyári ruhát). Korodtól függően tehetsz egy kis szájfényt, vagy eltüntetheted a bőrhibáidat.

Sok sikert!! :)

2013. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sikerült? :)
2013. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!