Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves szűzként hol és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves szűzként hol és milyen módon lenne érdemes ismerkedni, hogy ne ütközzek egyből falakba?

Figyelt kérdés

A szokásos szitu. Gyerekkoromban kimaradtak azok, amik másnak megvoltak. Nem voltak barátaim, nem csajoztam, zárkózott voltam stb. Sokáig ez felnőttként se változott, és nem is akartam, hogy változzon.


Ma már ismerkednék, és csinálom is, de állandóan beleütközöm vagy olyan elvárásokba, amit én nem tudok nyújtani, vagy éppen a saját töketlenségembe, mert valljuk be, tapasztalat hiányában sokszor fogalmam sincs, mit csinálok, nincs bevált módszerem, stratégiám.


Szeretnék ebből kitörni. Ördögi kör ez, mint az álláskeresés. Ha nincs tapasztalatod, nem kellesz, de ha sehova se kellesz, tapasztalat se lesz. Nyilván nincs ráírva a homlokomra, de színész se vagyok, idővel meglátszik, hogy nem vagyok biztos a dolgomban.


Mit kéne tennem?



(PS: Bár a szövegből kiderül, újra hangsúlyoznám, hogy hímnemű vagyok. Csak hogy ne írjatok privátot feleslegesen. Volt már rá példa. :))


2013. aug. 19. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:

"Gyerekkoromban kimaradtak azok, AKIK másnak megvoltak."

Inkább így értelmezd;D

Amúgy, keresd intelligens emberek társaságát. Hogy hol, azt nem tudom. Ha egyetemista vagy, TDK-n lehet találsz szimpi csajokat. Vagy felolvasó estek, könyv bemutatók, ha inkább humán a irány fekszik jobban.

2013. aug. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt mintha én írtam volna... De még a megfogalmazás is ugyanolyan.
2013. aug. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
17:41: Kezdek aggódni, hogy skizofrén lettem...
2013. aug. 19. 17:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ebbe csak úgy lehet belejönni, ha gyakorlod. :) Próbálj meg minél több emberrel megismerkedni, és egy idő után kialakul a saját "stratégiád" :) Mit értesz azalatt, hogy elvárásokba ütközöl? Én is hasonlóan vagyok ezekkel, csak épp lány vagyok. :) 19/L
2013. aug. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy prosti sokat segíthet rajtad.
2013. aug. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Oké, részletezzük még egy kicsit. A huszonéves itt azt jelenti, hogy a húszas éveim végén járok, tehát alaposan megkésett eset vagyok.


Itt már tényleg elvárás, hogy az ember ne töketlenkedjen, hanem "férfi" legyen. Emellett sajnos életkörülményeimet tekintve is "csak" felkapaszkodóban vagyok, tehát nem rendelkezem komoly anyagi háttérrel, jó állással, stabil egzisztenciával. Ennek megoldása is folyamatban van, de évekbe telik. Mondhatjuk, hogy nem szép dolog, ha valaki ezekre vadászik, de a valóság az, hogy ha az ember komoly kapcsolatot/családot akar stb., akkor ezek kellenek. Másik szempont, hogy a konkurencia rendelkezik ezekkel. Lehetne mondani, hogy várjak, amíg ezek meglesznek, de nem szeretnék még évekig egyedül lenni.


Prostin már csak a koromból kifolyólag is gondolkoztam, de az csak a szüzesség problémáját oldaná meg. Arra nem tanítana meg, hogy kell ismerkedni, valakit elcsábítani, egyáltalán benne élni egy kapcsolatban stb. Szerencsére a kérdés elméleti, mert pénzem sincs rá. Szempont az is, hogy jó nagy szégyenfolt lenne, amit örökké titkolnom kéne. Nem feltétlen törekszem ilyesmire.

2013. aug. 19. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!