Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire érdemes oda figyelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire érdemes oda figyelni a legelső randin egy huszonéves lánynak?

Figyelt kérdés

Úgy értem mi az amiről még nem érdmes beszélni,mi az amit érdemes kihangsúlyozni,öltözködés terén pedig mennyire jó a vissza fogottság.


Értelmes,intelligens válaszokat várok!


Köszönöm!



2013. jan. 24. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak legyél őszinte es magadat add. Sokan ott rontják el az ismerkedesnel, hogy másnak akarnak tűnni mint amilyenek.
2013. jan. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul közelíted meg. Mi van, ha neked nem fog tetszeni? Ő is ugyanúgy izgul, mint te.

Pozitív dolgokról beszél, de ne túl sokat. Kérdezz te is vissza, ne csak te jártasd a szád. De legfőképp azt tartsd a szemed előtt, hogy neki kell téged meghódítania, és nem fordítva.

Igen, az öltözködésben legyél visszafogott, ha mindenedet kiteszed, akkor azt hiszi majd a fiú, hogy szexet akarsz.

2013. jan. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1-e és kettes:Köszönöm a válaszokat!


2-es:Inkább hagyjam,hogy ő irányítsa a beszélgetést? Ha túl sokat beszélek az nem jó?

2013. jan. 24. 23:00
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, ha egy Nő túl sokat beszél. Legalább van mire reagálnom. A kínos csőnd is édes, bár kicsit gyerekes.:D
2013. jan. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz vissza, kérdezz rá dolgokra, és igyekezz lényeges dolgokat is megtudni: mivel foglalkozik, miből él, mit csinál szabadidejében, mi miatt szűnt meg az előző kapcsolata. Nem kell faggatózni, de ha adódik helyzet, tudd meg ezeket. Igyekezz jól érezni magad, ne görcsölj, fogd fel úgy, hogy egy baráttal találkozol. A kapcsolat sorsa úgyis később dől el. A randi után, ha jól éreztétek magatokat, nyugodtan engedd a fiúnak, hogy még elkísérjen egy darabig. De szexre semmiképpen sem kerüljön sor, max. ha nagyon szimpatikus, egy rövid csók csak, de inkább az sem!
2013. jan. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! :)


És én irányítsam inkább a beszélgetést vagy adjam át neki?

2013. jan. 24. 23:10
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ne agyalj rajta. Ha passzoltok akkor úgyis folyni fog a beszélgetés, észre se veszitek és csak úgy röpülnek az órák. Ha meg beáll a kínos csend, akkor úgyis reménytelen a dolog. Ha már első találkozáskor se tudtok miről beszélni akkor mi lesz ha kibeszéltétek a család, meló, hobbik szentháromságot?
2013. jan. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan lehet késned is, legalább lesz egy ürügyed a kezdeti megszeppenés áthidalására.
2013. jan. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Lássa rajtad h értelmes vagy, de ne legyél tudálékos, az ijesztő. És talán első randin ne, és tudom h ezzel most über illúzióromboló leszek, de az egyik következő alkalomkor ki kéne derítened a politikai állásfoglalását. Tudom, nagyon is jól tudom h ez mennyire kényes terep. Csak én magamról tudom, h felebarátaimban mindent tudok tolerálni, még soha senkit nem bántottam azért, mert mást gondolt a politicsről, mint én, de a szerelmemnél jó lenne ha ebben is egyezne a véleményünk nagy vonalakban. Nekem ez nagyon fontos, nem tehetek róla. :( Nem tudok maradéktalanul megbízni olyanban, akinek erről homlokegyenest más a véleménye, titkolnom kéne a gondolataimat a béke érdekében és ez feszültté tenne. Ha te is hasonlóképpen látod, akkor egyszer vhogyan ezt tisztázni kell, DE AZ NE AZ ELSŐ RANDI LEGYEN! Tudom, a legtöbb emberben fel sem merülne ilyesmi, mert valóban nagyon sok gusztustalanság kapcsolódik hozzá, csak azért mondom, mert ha te is az átlagnál okosabb embernek tartod magad (nálam sajnos ez van, de szerencsére már megy össze az arcom), akkor oda kell figyelned arra, h ne vidd túlzásba az okosságot. Hiába fontos kérdés, a hangulatot meggyilkolnád vele, és az első talin fontos h ráálljatok egymás hozzáállására. In máj oppinion :)

A többiek is mind tök jókat írtak, azokat nem írom le én is, csak ezt úgy láttam senki nem említette meg. Bár amióta írom lehet már más is írta. :D

2013. jan. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
vááá a hozzáállás helyett hullámhosszot akartam írni...
2013. jan. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!