Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el a sracnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a sracnak hogy amikor 1 eve szerelmet valott nekem en is éreztem iránta valamit? Csak hogy engem mar 1 eve nem haggy nyugodni.

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
"Valamit" nem tudnál pontosítani?Meg ha így volt, akkor miért nem akkor léptél?Egy év alatt nagyon sok minden történhet és ha akkor elutasítottad vagy nem éltél a lehetőséggel, akkor azóta már biztos elhidegült tőled.
2013. aug. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
meg mindig jóban vagyunk minden nap beszélünk mikor az idonk teheti. Mar kozel 2-3 eve ismerjük egymást es amikor szerelmet vallott ott hagytam a francba .Es nem beszéltünk kozel 1 hónapig . O próbált elérnie meg ijedtem
2013. aug. 20. 09:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Ott hagytad a francba, most meg már kéne és próbálod menteni a menthetetlent...Én a helyedben nem nagyon reménykednék.
2013. aug. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akkor is kellett csak megijedtem.
2013. aug. 20. 09:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz azon, hogy ezt NAGYON elcseszted?
2013. aug. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezek után azt hinné, hogy csak játszol vele...
2013. aug. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de ha nagyon elcsesztem akkor mert all velem szoba.?
2013. aug. 20. 09:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Talán, mert úgy fogja fel az egészet, hogyha kapcsolat nem lett belőle, attól még lehet belőle egy jó barátság.Vagy csak szimplán hülye.Én a helyében nem pazarolnám az időmet olyan valakire, aki egyszer már elutasított, barátként se próbálnék tekinteni rá.De ez én vagyok és nem ő, beszélj vele erről és akkor minden tisztázva lesz köztetek...
2013. aug. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valasz a legközelebbi alkalommal megpróbálom megbeszélni vele a dolgot.
2013. aug. 20. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!