Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy valakibe szerelmes vagyok még három év után is, anélkül, hogy gondolnék rá? Amúgy eszembe se jut, de néha álmodok róla, és ha utána rágondolok, melegség tölt el és úgy szerelmes vagyok.

Figyelt kérdés

#szerelem #nem gondolok rá #álmokban
2013. aug. 20. 10:36
 1/4 A kérdező kommentje:
*úgy érzem
2013. aug. 20. 10:38
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2013. aug. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Nekem is volt ilyen,hogy még évek múlva is eszembe jutott az adott lány,pedig nem is láttam.
2013. aug. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, csak a kellemes emlékek. Nekem van ilyen férfi az életemben, akire tizensok éve rendszeresen gondolok, álmodom vele, olyankor kellemes melegség önt el, pedig már mindkettőnknek van családja és nem akarunk egymástól semmit. Nosztalgia.
2013. aug. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!