Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok és nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok és nem tudom mit tegyek? A lány meg nagyon fura olvasátok ez érdekes story lesz?

Figyelt kérdés
Na szóval ugy 4 éve ismerjük egymást munka társak vagyunk és olyan 3 éve érdekes dolog történ egy nagy láncreakció vette kezdetét ami elől nem tudok menekülni egy rendezvényen piásan csókolóztunk(ez nyáron volt)Persze másnap munkában ugy tetünk mintha semi sem történt volna és utána karácsonykor már az egész estét végig beszélgetük és csókolóztunk végig akkor még nem tudtam de bennem elindult valami amit nem álithatam meg csak egy ideig elkerültem na de ezt az esetet ugy könyveltük el h be voltunk rugva és hát bárki mással megtörténik az ilyen. először ugy voltam vele máskor is tetszet már valaki majd elmulik és tulleszek rajta de nem igy történ voltam azóta más lányokall de semi sem tud ki zökkenteni csak ő kell nekem már egy ideje tudja h nagyon teszik nekem csak enyit mondtam neki féltem ha azt mondom h én szerelmes vagyok akkor ki hátrál majd .most meg nem tudom mivan mert mikor ketőnkről beszélek neki nem kapok válaszokat tereli a témát és nem kapok válaszokat.Egy helyre is járunk szórakozni és közös társaságban szoktunk bulizni álatalában és legutább mikor rámnyomult egy lány és visza utasitotam elég nehézvolt na de mindegy után elkezdet ő is közeledni hozzám megölelt és mit a párok kézenfogvást sétálgatunk meg dumáltunk semmi csók nem volt de mikor jöt érte a Taxi vissza fordult és kaptam egy arcra puszit ezek után még lehet életemben nem éreztem ilyen boldognak magamat de jött a hétfő és minden visszatért a normál kerékvágásba .+info még hogy vagy 4 éve nem volt pasija sem és megtudtam tőle h nagyon átverte egy pasi és most azóta ő is csak játszik mások érzéseivel (semmi sex meg semi csak hülyiti őket) Nem tudom mitévő legyek mert tudom h teszek neki meg minden és külydöt egyszer egy sms h nem hagya nyugodni a multja nem tud tullépni azon ami történt vele. Egyébként rohadtul egy hullám hosszon vagyunk csak ki fogok készülni ha mindig vissza hátrál . Meg mikor elhivom valahová akkor meg olyan undok is tud lenni mert pár környerő lány akiket ős is ismer azok nak tetszek és olyanokat mond mért nem őt hivod meg stb de félek ki mondani h senki más nem kell nekem. am én 21 vagyok a lány 25 .Adjatok valami tanácsot plz és thx

2013. aug. 17. 13:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Először is figyelj a helyesírásra, annyira kiábrándító hogyha valaki helytelenül ír....butának látszol tőle !(ez csak mellékesen jegyzem meg, nem rossz indulatból)


Nyilván Te szerelmes vagy belé, akkor miért kínzod magad azzal, hogy kételkedsz és inkább mindent végig agyalsz. Te vagy a férfi egyébként is. Azzal ha konkrétan elé állsz és megmondod neki, hogy hogyan érzel mit veszítesz? Vagy elküld a csaj..mert tényleg nem akar senkivel komoly kapcsolatot, és akkor legalább nyíltan szembesülsz vele h nem akar téged és könnyebb lesz tovább lépni. Vagy asz is lehet, hogyha látja a magabiztosságod, akkor ad egy esélyt.

Ez a legtisztább szerintem. ha jobban bele gondolsz neked is most csak húzza az agyad az egyes reakcióival..olyan mintha bejönnél neki, de aztán mégse lép..gyerekes dolog 25 évesen! :) Legyél férfi!

2013. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Huhh... hát mielőtt oda elértem volna, h "átverték" arra gondoltam h hát csak szórakozik veled és eggyáltalán nem gondolja komolyan, lehet azért mert mégegyszer inkább nem akar valakibe beleszeretni csak azért h ne essen bele ugyanabba a csapdaba. Ha felakarnálak vidítani azt kéne mondani h majd egyszer együtt lesztek.. de inkabb megmondom ami szerintem reális... játszik veled és egy ideg biztos h nem fog akarni senkitől semmi komolyat (persze kivétel mindig van a nagy ő) a többivel meg szépen eljátszadozik. ehéz de tovább kéne lépned. :P
2013. aug. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Hát kösz szépen de miden áron meg akarom hódítani csak azt nem tudom, hogy hogyan kész vagyok kitartani bármeddig mert sokkal nehezebb lenne őt tűlépnem mint kitartani mellette és lehet hogy neki több idő kell ahhoz ,h bízni tudjon megint egy pasiban
2013. aug. 17. 13:48
 4/20 anonim ***** válasza:

Hülye.

A tyúknak csak egy bohóc vagy, viszont simán megdughatnád, ha egy kicsit is tökösebb lennél. Rengetegszer megdughatnád, de nem fog belédszeretni sosem, és nem fog egy kiskutyával mutatkozni, házinyúllal meg végképp. Sorry haver, de a rib.anca téged ki fog nyírni. Fogadd meg a tanácsát, és tényleg más luvnyákkal pajzánkodj.

2013. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Na tökösebb nagy ez nagy szó de tanács kell hogy tökösebb
2013. aug. 17. 14:13
 6/20 anonim ***** válasza:

Legyél férfi, ahogy írtam. És igaza volt a felettem szólónak..senki nem fog egy kis nyámnyila sráccal mutatkozni :)

25/L

2013. aug. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

4-es , szerintem pont az ahogy te beszélsz , na az tudja a nőt taccsra vágni , de úgy rendesen . Persze senkinek sem jó ha játszadoznak vele és hideg meleg az amit kap . Csak attól még nem kell ezt a dolgot ilyen módon megközelíteni és egy nőt (férfit ) sem lenne szabad kihasználni és csak szexre menni .


Igen van olyan mikor egy rendes nőt (férfit) kihasználnak ,megaláznak és akkor már nem nagyon mer nyitni senki felé , de ettől még kell neki a figyelem meg a flört , mert jólesik . Csak azért ,mert ez a nő nagyot csalódott és nem meri magát olyan helyzetbe hozni ,hogy megint megtehessék ezt vele az nem jelenti ,hogy ő undok vagy csak kedvét leli ,hogy játszadozik másokkal . Nem mer megbízni . Én is ott tartok ,hogy a férfiak mondanak mindenfélét ,hogy a bugyi végre lekerüljön aztán jön a ráébredés ,hogy igazából csak a lyuk az ami kell ,ami izgatja őket . Én most pl. csak egy vaginának érzem magam ,mert engem csak dugni akarnak , úgy tűnik . És ez nem esik jól , egyáltalán .


Kedves Kérdező , ha komolyan gondolod akkor sok időt és energiát kell majd valószínű fordítani erre a nőre , de kérdéses ,hogy téged az izgat-e hogy nem kaphatod meg és ez érzed, gondolod szerelemnek vagy valóban szereted , szerintem sokszor az ember maga sem tudja mit akar . Csak ha nyomulsz rá és enged neked ,akkor ne csináld ki ,ha lehetséges .

2013. aug. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

7-es, én a kérdésre, a kérdésfelvetőnek válaszoltam. Úgy ahogy ezt egymás között szokás, és a jelek szerint pontosan értette is miről van szó, csak a kifogáskeresés nagyon egyszerű dolog.


De ha már felhoztad, megkérdezhetem, hogy miért hagyod, hogy Miss Vagina legyél? Miért pont azokat vonzod be az ágyadba akik csak megdugni akarnak? Szándékodban áll egyszer mással is megismerkedni aki nem éppen az a tipikus alfahím kategória?

2013. aug. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Komolyan gondolom ténleg csak fura ilyen helyzetben lenni mert anyira fontos még nem volt senki mint ő meg szeretem enyi próbálok gyengéd lenni és semmit nem elsietni
2013. aug. 17. 15:15
 10/20 A kérdező kommentje:
8 as szerintem te egy állat vagy nem minden azt hogy ki a kemény csávó tök higadt és laza vagyok és szinte semit nem kell tennem h egy nő akarjon tőlem valamit csak adom önmagam
2013. aug. 17. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!