Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavarna, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a párotok félig roma származású lenne? Járnátok egyáltalán ilyen lánnyal/fiúval?

Figyelt kérdés
És egyébként a párotok és a szülei is rendes, tisztességes, becsületes emberek lennének.
2013. aug. 20. 11:12
1 2
 1/16 anonim válasza:
59%
A feleségem az! 10 éve vagyunk együtt!
2013. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
nem zavarna, ugyanis odairtad a fontos dolgokat: rednes, tisztességes, becsületes.... ha ezek nincsenek meg, akkor akkor se járnék vele, ha hófehér a bőre...
2013. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Eleve nem is lenne a párom
2013. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, ha fel tudnék nézni rá, olyan világnézettel és személyiséggel rendelkezne, ami engem vonzz.
2013. aug. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Zavarna.
2013. aug. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
nem a származás a lényeg. Tisztességes, becsületes, akkor ne érdekeljen ez.
2013. aug. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
Igen fontos a tisztesség, stb. én foglalt vagyok, de nemjárnék olyannal aki roma... rossz ember vagyok? Ismerek rendes romákat, de akkor sem tudnám elképzelni hogy egyel járjak, még ha szabad is lennék...
2013. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
kizáró ok még akkor is, ha tényleg olyan amiket leírtál.
2013. aug. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg rendes, és nem az a tipikus hőbölgő vérbeli roma családja van, akkor nem érdekelne.
2013. aug. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már barátom aki félvér volt,semmi gázos nem volt vele. Az apja keményebben dolgozott mint sok echte magyar,az anyukája pedig az első pillanattól fogva úgy kezelt mintha a család része lennék (amúgy ő is melózott). A srác maga jóképű volt,igényes és a tenyerén hordozott. Szóval igen,simán járnék félcigánnyal,nem az a lényeg hogy milyen származású hanem hogy milyen a viselkedése :)
2013. aug. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!