Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Voksán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek Voksán Virágról? Tetszik nektek? Ha igen miért igen, ha nem miért nem?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 13:25
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

#10

Azért nincs normális állása,mert az értelmes emberek tudják azt hogy munkából nem lehet megélni.

Az alapvető dolgok amiket illik tudni,nem itt kezdődnek.Ezt a "tudást" az élet melyik területén hasznosítod?Gondolom hogy egyiken sem.

2013. aug. 20. 14:02
 12/45 anonim ***** válasza:
85%
Ki vagy? Undorító a nő.
2013. aug. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
80%
Ne nyald már ekkora nyelvcsapásokkal a seggét, úgysem engedi, hogy ingyen megdugd.
2013. aug. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:

Normális munkából is meg lehet élni, csak van aki luxusra vágyik. Ez már más tészta... nem tudom, hogy minek véded ennyire. De ha már feltetted a kérdést, akkor fogadd el h nem szereti mindenki.


Ezt az infót pl. egy kvízműsorban simán lehet hasznosítani, sőt, ha egy társaságban nem akarok butának kiesni, ott is.

2013. aug. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:

#13

Nem nyalom a seggét.Nem is hiszem hogy a tudomására fog jutni hogy én "megvédtem" a GYK-n.


#14

Azt el is fogadom hogy nem szereti mindenki és nem tetszik mindenkinek.Hiszen minden hozzászóló(talán egy kivételével)azt írta hogy csúnya,undorító stb. mégsem írtam nekik semmit,hiszen ez a véleményük.Én véleményeket kértem és el is fogadom azokat,akkor is ha azok nem egyeznek az enyémmel.

De az hogy valakit aki iskolákat végzett lebutázzunk,vagy hogy tudásnak merjük hívni azt hogyha általános iskolás ismeretekkel rendelkezünk,felháborító.

Ugye belátjuk hogy az emberek nem gyakran járnak életük során kvíz műsorokban?És ha el is jutsz egy kvíz műsorba nem valószínű hogy pont ezt a kérdést fogod megkapni.Lehet hogy olyat tesznek fel amit nem tudsz.Vagy ha a társaságodban pont nem Szent Istvánról beszélnek,hanem valaki vagy valami másról.Nyilván nem ismered minden történelmi személy életrajzát.Akkor most te is buta vagy?

És még ha ismernéd is,attól nem leszel okos.Ezeket bárki megtanulhatja.

Attól hogy tudod pl.:hogy a Marson mennyi a hőmérséklet okos leszel?Nem.Hiszen elolvasod valahol és máris tudod.Az az okos aki ki tudta számolni bizonyos információk alapján hogy nagyjából mennyi lehet a hőmérséklet.Ugye érzed a két tudás közötti különbséget?

2013. aug. 20. 14:16
 16/45 anonim ***** válasza:

Mindenki luxusra vágyik.Te is arra vágysz,különben nem lennél rá irigy.Csak irigy vagy rá,hiszen azt kérded miért nincs normális munkája?Miért kellene "normális" munkájnak lennie?Másrészt,ez miért nem normális munka?Az embrek nagy többsége jár szórakozni,ha nincsenek zenészek buli sincs.

Te sem tudnál elmenni bulizni,ha nem szólna a zene,mert nem lennének zenészek,nem internetezhetnél,nem nézhetnél filmet stb.

2013. aug. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
Ő nem zenész..
2013. aug. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

#17

Ennyi a hózzáfűznivalód?

2013. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
Semmit nem alkot, semmivel nem szórakoztat. Egy gumibabává torzított nő aki ebből él.
2013. aug. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
91%
Ő lenne az utolsó, akire irigykednék:DDD
2013. aug. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!