Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemény erről az alakról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény erről az alakról?

Figyelt kérdés
[link]
2013. aug. 20. 14:08
1 2 3
 11/25 Sir Sarcasm ***** válasza:
70%
Miért mit mondtunk amire nem kéne hallgasson? Ne mondjátok már meg, hogy kinek milyen ízlése legyen, ki szerint mi legyen szép, meg, hog mire hallgasson.
2013. aug. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
11: tudod, ha lány nemű lennél ezen az oldalon, máris nem ezt gondolnád.
2013. aug. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Sir Sarcasm ***** válasza:
70%
te meg, ha férfi nemű lennél nem írkálnál ilyen baromságokat.
2013. aug. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
51%

12es, én volta a másik, aki a nyálcsorgatól ellen van.

Szerintem ezek a pasik bárkire azt mondják, hogy gyönyörű, vagy tökéletes, aki csak egy kicsit is dugható.

Normális érvekkel nem tudnak alá támasztani semmit, csak remélik, hogy a kommentjük alapján majd bevágódhatnak a csajnál.

Én pasi vagyok, nem nő, de tudom, hogy sokan ezt teszik.

Én ha valamit írok, azt azért meg is alapozom valamivel, ha szépnek, vagy csúnyának titulálom.

Végülis 11es, azért nem lényeges a válaszotok, mert hátsó szándékkal tettétek ki.

2013. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Sir Sarcasm ***** válasza:
90%

Mi mellett kéne érvelni te szerencsétlen? Egyszerűen tetszik a látvány. Ez nem a bíróság te gyökér.


És ki a tököm vagy te, hogy megmondod mennyire lényeges a válaszom? Ha nem tetszik akkor továbbkattintasz és ágyő.

2013. aug. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
9%

Hát, ezzel a stílussal csak magadat égeted, téged minősít, nem engem.

Agyatlanokkal nem kívánok vitázni.

2013. aug. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

13: te meg ne térj el a témától, hülyeségekkel.


14: erről beszélek. ha már azt kiteszed a válaszod mögé, hogy "L vagy N" egyből megrohamoznak a szánalmasnál szánalmasabb felajánlkozásukkal. tipikus a "van most pasid?" "szűz vagy?" "majd én megduglak/elveszem a szüzességed".

2013. aug. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Sir Sarcasm ***** válasza:

Nem vagyok agyatlan, csak kihoz a sodromból az abszurd hülyeséged.


#17


Te kezdtél eltérni a témáról, de sebaj. Én csak írtam egy véleményt ti meg nekiálltok szart dobálni.


Ilyen agyatlanokkal meg én nem kívánok vitázni.

2013. aug. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

17es, nőben is van ilyen...

EGyszer-kétszer leírtam ide, hogy szoktam nyalni, és hogy szeretem megdugni a nőket, és én is kaptam már olyat, hogy szeretné, ha őt dugnám meg.

CSak pasiból több ilyen van itt.

Tudni kell különbséget tennetek a segítő szándékú vélemény vagy épp a szépségeteket illető kritika/dicséret és a majd én megdugom-ok közt.

2013. aug. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Sir Sarcasm ***** válasza:
az mivel reálisabb attól, hogy te mondod nekem, hogy, ha én nő lennék nem írnék ilyeneket, mint, hogy én mondom ezt fordítva? visszamehetünk az oviba és, ha visszamegyünk: te kezdted
2013. aug. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!