Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért Nem Sikerül Csajoznom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Djtengo kérdése:

Miért Nem Sikerül Csajoznom?

Figyelt kérdés

Mikor Lemmegyek Egy Buliba ,Mongyunk Egy Szorakozo Helyre..Ott Van Nagyon Szép Lányok..Szebné Szebekk...Am Félek Magamban Mondom,,És Ha Pofára Esek...Kel Vagy 4-óra Hossza Míg Oda Megyek..De Elsőnek Táncolok Mellette ..Aztán a Hátamőgé Megyek És Ott Táncolok..De Elzavarnak...Mikor Kőzeledek...


Segitsetek ?



#siker #1-Csajt
2013. aug. 20. 14:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%
MonDjuk hívd meg egy italra.Előtte igyál egy kicsit (!),h felszabadítson,de azért részegnek nem kell lenni.Ez az én véleményem.
2013. aug. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Lehet Behuznál,,de ezért kértem segitséget,Hogy máskor netegyek igy,am mindekinek kőszőnőm a válaszzokat..nagy őnbizalmat adtatok,,mindeki,,,am segitsetek még 1-2 Válasszal nem baj ?
2013. aug. 20. 14:25
 13/22 anonim ***** válasza:
88%
Mert csúnya vagy, v alacsony.
2013. aug. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:
90%
mert látszik rajtad, hogy hülye vagy...végezd el újra az általánost, és utána akarj csajozni...
2013. aug. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
90%
az még oké, hogy behúzok neked, de a helyesírásodat látva még a körmödre is csapnék...innen látszik az értelmi szinted, és ez gondolom látszik rajtad is, ezért vannak a kudarcok...
2013. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Hát az értelmiségemmel,semmigond azért ez nekem nem gond, kijártam a 8-álltalánost .. és már 17,éves vagyok.

csak állanyókban,van kudarcom :((((((((((((((((((

2013. aug. 20. 14:49
 17/22 anonim ***** válasza:

"Hát az értelmiségemmel,semmigond azért ez nekem nem gond, kijártam a 8-álltalánost .. és már 17,éves vagyok.

csak állanyókban,van kudarcom :(((((("

--Hát az értelmiségemmel semmi gond, engem nem zavar, hogy nem tuok helyesen írni, kijártam az általánost, most 17 éves vagyok(amugy 17 évesen fejezted be az általánost..hm..). Csak a lányokkal kapcsolatban vannak kudarcaim...--minimum így.

2013. aug. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
tudok* én kérek elnézést
2013. aug. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Hát az értelmiségemmel,semmigond azért ez nekem nem gond, kijártam a 8-álltalánost .. és már 17,éves vagyok.

Írta.... csak állanyókban,van kudarcom :(((((("

--Hát az értelmiségemmel semmi gond, engem nem zavar, hogy nem tuok helyesen írni, kijártam az általánost, most 17 éves vagyok(amugy 17 évesen fejezted be az általánost..hm..). Csak a lányokkal kapcsolatban vannak kudarcaim...--minimum így.



Nem nem 17 évesen jártam ki csak mondtam Hány éves vagyok., értelmiségemmel semmi gond,hogy lenne amikor 4,20 az átlagom egyébként 15 éves koromban jártam az általánosat.és most közép iskolában vagyok :D

2013. aug. 21. 08:48
 20/22 anonim ***** válasza:
ASOT te egy gyökér vagy, látszik hogy még életedben nem voltál bulizóhelyen. Nem kell megszólítani a csajt, ha tetszel neki (jól nézel ki) táncolni fog veled, sőt némelyik még smárolni is...
2013. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!