Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem megy nekem, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy nekem, miért vagyok annyira szerencsétlen, hogy egy barátnőt nem sikerül összeszednem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mégis mit tegyen az ember, ha azt akarja, hogy legyen valakije, jelen esetben 23 évesen egy barátnőm... Nem is tudom hogy mondjam.... nagyon hiányzik már valaki. Amikor látom a sok embert párossával járni... hát nem túl jó érzés önt el. Meg még a hormonok is ezerrel dolgoznak ennek tetejében.

Magamat hogy írjam le... Tehát 23 éves vagyok fiú, 185 magas, 77-78 kg... nem vagyok kigyúrt állat, de kövér se vagyok, átlagos testalkat. Ha kell képet is küldök, de már nagyon nem tudom mit csináljak...

De ennyit a külsőről. Másrészt általában azért a fényes páncélú lovagokat meg lehetne rólam formázni. Tehát kedves udvarias... stb stb ezeket már lehet kívülről fújjátok. Annyiban különbözök tőlük, hogy hát én nem vagyok túl bátor.... valahogy eddig nem volt miért, miből bátorságot, önbizalmat meríteni. Pedig határozottan nincsenek nagy igényeim.

Másoknak miért megy olyan könnyen? Sőt mások után a lányok szaladnak.... Én meg bárki után szaladhatok, mert sose érem utol...


2013. aug. 4. 22:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mert egy lányt keresel, nem a lányt !
2013. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ügyesen beleszőtted a választ a kérdésedbe. A kisugárzásoddal vannak alapvető problémák, amik meggátolnak abban, hogy sikeres légy.
2013. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
küldj képet, lehet a külsőddel van a gond
2013. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Sose mondtam hogy szőke herceg vagyok... bár azért remélem quasimodotól is messzeállok remélem. Legyek átlagos... de tegyétek a szívetekre a kezetek, és úgy mondjátok, nem hogy átlagos, de a "ronda" srácok mellett egyszer se láttatok még lányt.Tehát a lényeg a lényeg ez relatív, bár kétségkívül van akinek sokkal könnyebb...
2013. aug. 4. 22:33
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha nem próbálkozol nem is lesz. Senki nem fog bekopogni hogy jött hozzád mert ö a nagy ö. Szépen ismerkedj menj oda lányokhoz, ha ez nagyon nem megy ott az internet ez pont jó a félénk fiúknak, könyebb elkezdeni beszélhgetini. Egyértelműen a hozzáállásoddal van a gond amig ezen nem változtatsz egyedül maradsz. 29/N
2013. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Próbálkozok én, de eddig nem kaptam sose többet, mint hogy ... barátok...
2013. aug. 4. 23:33
 7/18 anonim ***** válasza:

Én megtaláltam erre a megoldást.

Esetleg írhatsz.

2013. aug. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Utolsó kitalálom: PUA? Rosszlanyok.hu?
2013. aug. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

"Tehát kedves udvarias... stb stb ezeket már lehet kívülről fújjátok. Annyiban különbözök tőlük, hogy hát én nem vagyok túl bátor.... valahogy eddig nem volt miért, miből bátorságot, önbizalmat meríteni."


Pont ez a baj. Ezen kell valtoztass es akkor jo lesz. Es nem art ha kigyurt vagy, mert a te magassagoddal nagyon jol nezne ki (nem 2 hetes project lenne arra is keszulj fel).

2013. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Mert nem vagy elég jóképű + mert kedves és udvarias vagy.
2013. aug. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!