Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek az információval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek az információval?

Figyelt kérdés

volt barátom szülei és nővére most nagyon utálnak, amiért összetörtem a fiúk szívét, és majdnem mindent megtesznek azért, hogy én szenvedjek. nem is értem, hogy lehetnek felnőtt emberek ilyen gyerekesek... facebookon írt a tesója, hogy ne aggódjak, a srác már túl van rajtam, van új barátnője. még közös képek is készültek, ölelkezős, (arcra) puszis, amit a tesója töltött fel. de, egy-két trükközéssel és informátorok segítségével rájöttem, hogy az új barátnő (akit nem ismerek) csak eljátszotta, hogy járnak. van rá bizonyítékom, hogy kamuzott, és elég rosszul esik, hogy ennyire hülyének néznek... szeretném tudatni velük, hogy ez most nem jött be, de nem lenne gyerekes? vagy jó ötlet ez egyáltalán?

17/L


2013. aug. 20. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd csak meg nyugodtan, valami lenéző szöveggel.
2013. aug. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, és rádöbbennek maguktól hogy csak hülyét csináltak magukból a semmiért.
2013. aug. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát elég gáz, hogy ezt csinálják... Ez rájuk szerintem semmilyen szinten nem tartozik, a kettőtök dolga... Pláne, ha szakítottatok. Szerintem ignoráld őket, ne reagálj erre semmit, hiszen pont az a céljuk, hogy lássák, ez rád milyen hatással van, ha nem csinálsz semmit és hidegen hagynak a hülye kis játszadozásaik, előbb utóbb leszállnak majd róad. 19/L
2013. aug. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!