Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó istentelenül berúgni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó istentelenül berúgni egy buliban pl?

Figyelt kérdés

berúgsz egy normális szinten: felszabadult vagy, boldog, közvetlenebb, mersz táncolni, JÓL ÉRZED MAGAD, de tudsz magadról abszolút

nagyon berúgsz: hánysz, gáz vagy, nem emlékszel semmire, másoknak teher vagy, ha csaj vagy akárki megdugat, olyan dolgokat fogsz csinálni amit mások sokáig emlegetnek, stb... és ráadásul nagyon másnapos leszel

oké, hogy néha megtörténik a második, ha elszalad veled a ló, de valaki hetente így indul bulizni, hogy nagyon nagyon be fog bszni... ez még az egészségnek is rossz


2013. aug. 20. 15:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ha jókedvűre iszod magad, akkor is másnapos leszel:D
2013. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem én jókedvűre ittam magam semmit nem éreztem másnap
2013. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
én szoktam. ez van:)
2013. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

sose vagyok másnapos :D egyszer rúgtam be a 2. szinten, akkor hánytam egy hétig utána, de "csak" ennyi, nem fájt a fejem, nem éreztem szarul magam (a sok hányingert kivéve)

ha meg úgy jó szinten, akkor teljesen jól vagyok másnap :D

2013. aug. 20. 15:19
 5/17 A kérdező kommentje:
3-as de miért? ezt kérdezem :D
2013. aug. 20. 15:19
 6/17 anonim ***** válasza:
ha egy hétig hánytál akkor az nem a piától volt..
2013. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
3as vagyok, h miért szoktam jókedvű ivástól is másnapos lenni? nem tudom:)
2013. aug. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

67%-os, jaaa azt hittem nagyon berúgni :D

nem egy hétig azért, de 3 napig majdnem minden kijött belőlem. de tényleg NAGYON sokat ittam akkor :S

2013. aug. 20. 15:23
 9/17 anonim ***** válasza:
hat annyit még nem ittam h 3napig rosszul legyek.. de egy-egy kiadósabb berúgástól a másnap az semmire se jó:D h miért.. mert fiatal vagyok, és bulira éhes:D
2013. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

HA nem társaságban mentél, hanem egyedül, akkor ugyanúgy leszrnak, ha kicsit ittál, mint ha sokat.

Én mondjuk naaaagyon jól bírom, nem rúgok be soha.

De aki igen, annak is a saját dolga, neki fog másnap fájni, nem nekem.

Az ilyenekk általában valami világfájdalom miatt csinálják.

2013. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!