Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szólásszabadság vs becsületsér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólásszabadság vs becsületsértés?

Figyelt kérdés
Ez most hogy is van? Ha azt akarom valakire mondani nyilvánosan, hogy egy utolsó mocsok ... akkor nem tehetem, mert becsületsértés, de akkor hol a szólásszabadságom?
2013. aug. 20. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ez csak szerintem nem tartozik ide?

Am nyugodtan mondhatod ha megérdemli.

2013. aug. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Becsületsértés-t magamra értelmezem, és ezzel saját magam becsületét nem sértem, úgyhogy semmi nem akadályozza a szólás szabadságom.
2013. aug. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mondd csak ki, amit jónak gondolsz, mindenki vállalja a felelősséget a tetteiért és fogdja el, hogy nem tetszhet mindenkinek minden cselekedete.
2013. aug. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hogy jön ez ebbe a kategóriába, kedves?
2013. aug. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem támasztod alá érvekkel, akkor becsületsértés. Ha alátámasztod, és tényleg egy utolsó mocsok, akkor szólásszabadság.
2013. aug. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Magyarországon a 4. alaptörv.-módosítás óta nincs szólásszabadság.
2013. aug. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Úgy jön ide, hogy ilyen témában ha mondom valakinek, hogy ő milyen ember.

De mint általános téma is szerintem szót érdemel, mert ha pl a youtube-n én azt mondanám, hogy a politikusok mind hazug, csaló mocsok banda, tuti lenne aki feljelent.

Pedig ez az én véleményem, akkor miért kell ilyen törvények miatt megtartani magamnak?

AMúgy a többség egyet értene velem...

2013. aug. 20. 16:15
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem jelentene fel senki. Akkor szokták általában inkább, ha nagy nyilvánosság előtt, mondjuk egy újságíró vagy riporter, esetleg a konkurens politikus tesz degradáló nyilatkozatokat. Kis embert nem nagyon szoktak ilyenért feljelenteni...


Ha így lenne, nem győznék a bíróságon az ipart. :)

2013. aug. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8-as azért volt már rá példa, hogy az egyik politikus feljelentett egy oldalt, mert az egyik kommentelőnek a válasza nem tetszett neki. Nem is olyan régen volt ez.
2013. aug. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

8as, azért egy youtube nem egy kis közönség...

De a llényegen nem változtat, hogy hogy lehet egy szabad országban a véleményért valakit feljelenteni?

2013. aug. 20. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!