Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rágalmazás vagy becsületsértés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rágalmazás vagy becsületsértés? Vagy megalázás? Lehet tenni ellene vmit?

Figyelt kérdés

Tegnap igaz, fel tettem ezt a kérdést,de nemvol tul pontos,ezért most kiegészíteném...


Volt egy srác,akivel ugymond csak sex volt köztünk,bár én azt hittem h több is lesz. Most ugy néz ki h nagyon megutált,iwiw üzifalra meg msn személyes üzibe is k irta h h ribanc vagyok. tehetek ez ellen vmit? Iwiwről,msnről töröltem... bár elötte kértem h ennyire azért ne durvuljunk el. feljelenthetném becsületsértésért,és rágalmazásért?

18 éves szerencsétlen lány


ja egyébként a srác 26 éves,szóval többet vártam, volna tőle,nem pedig ezt...


hozzátenném h nem egyszeri alkalom volt,és már kétszer majdnem jártunk csak közbe jöttek dolgok,és mindig megharagudott rám,de aztán egy idő után kereste a társaságom...

én meg egy idióta voltam h hittem neki h többet is akar majd... én beleszerettem :( és nagyon fáj,h oké nem müködött kettőnk közt,de akkor se kéne ezt csinálnia. én kértem h ne csinálja ezt... de csak le k-zott nem hiszem h olyat tettem volna,amivel ezt érdemlem. mert jó volt vele a sex,és ezt meg is mondtam? mert voltam olyan szerencsétlen h még abba is belementem volna csak h velem legyen? nem tudom mit árthattam... egyfolytában ezen gondolkodok...

én megmondtam neki h nem csak sexet akarok, mondta h gondolkodik rajta,bele ment h járjunk,és pár nap mulva ugyh elötte napokba nem is tudtunk találkozni,közölte h mégsem illünk össze. Elöször rá mondtam h oké,tényleg nem illünk aztán,pár nap mulva mégis irtam neki h jó lenne talizni,meg h akarom őt. nem bírtam ki... hiányzott,és ha csak azért is,de akkor legalább velem volt... Tényleg úgy viselkedtem mint egy ribanc,hagytam magam megalázni... úristen... de úgy érzem nem tz érdemlem...


de akkor sincs semmi lehetőség h legalább iwiw üzifalra ne irkáljon ilyet? oké,h ezt gondolja rólam,de nem fair h ezt mások orrára is köti. A teljes nevem irta ki! aki nem ismer,az is simán rá kereshet a nevemre... :(mit tehetek h elérjem ő vegye le? Várjak 1-2 napot? hátha megunja? tényleg semmilyen legális módszerrel nem védekezhetek az ellen h így lejárasson?


Mikor irtam neki msn h oké utáljon,de ezt mégsem kéne... a válasz huzz el k... volt.


ja,és én nem akarok lesüllyedni az ő szintjére,h gyerekesen irogatok h X. Y legalább dugni tudtál volna jól,akkor nem megyek máshoz vagy mit tudom én... teszem hozzá,nem is csaltam meg senkivel... én hittem neki h komolyan akar engem,de csak addig voltam neki jó,amig meg nem unt... nem is értem ezt a hirtelen változást sem... de most nem ez a lényeg


egyébként már szerencsére le vette a ki irást msn szem. üzoről,azt meg persze nem tomh iwiwre is ki irta...

de szeretném tudni,h ilyen esetben tényleg nem tehet az ember lánya semmit?


Köszi,az olyan válaszoktól mellőzzétek, h tényleg ribancos voslekedtem,meg ilyenek. arra lennék kiváncsih lehet e ez ellen tenni? Oké,h jobban kéne választani,de ha már ilyen szerencsétleb helyzet alakult ki,mit léehet tenni? Volt már vki hasonló helyzetbe? ő mit tett?

Én nem reagáltam semmit,egyszer szoltam... vagyis kétszer. mert miután válaszolta amit válaszolt,akkor még megirtam neki h szánalmas a vislekedése,és ha jól esik akkor csinálja,meg azt h azt gondoltam tud felnőtt módjára viselkedni. aztán ennyi. azóta én nem irtam és ő sem.


2009. júl. 28. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagy ribanc, ilyesmi helyzetben én is voltam mikor egy szexpartnerem iránt többet kezdtem el érezni, és ő is, de aztán nem lett belőle semmi. A férfiak ilyen dilemmázósak. Szexpartnerségből nem nagyon lehet kapcsolat.

A pasit meg tojd le, had irkáljon, amit akar, aki ismer úgysem hiszi el, ha meg én is belefutok iwiwen még jól le is fogom cseszni ezek után. :)

Jól tetted, hogy törölted mindenhonnan, többet nem tudsz tenni, felejtsd el. Nem mindig azt kapjuk amit megérdemlünk...de majd ő is megkapja, ne félj:) Hiába jelentenéd fel, attól még hülye marad.

27/L

2009. júl. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Ez ellen semmit őszintén megmondva... Most gondolj bele, ha mindenki ilyen dologgal szaladgálna a rendőrségre, akkor Dunát lehetne belőle fakasztani az ügyekből. Meg bocs tényleg, de szerintem butaság is, hogy becsületsértéssel és rágalmazással dobálózol. Nap mint nap lebuz*zzák az embert, meg szidják a felmenőit, ehhez hozzá kell szokni. Az meg másik dolog, hogy a srác így reagált, ez őt minősíti hogy egy bunkó, ne törődj vele, beszéljen csak.

Szóval inkább felejtsd el ezt a dolgot, a rendőrök se tudnának mit kezdeni ezzel. Remélem segítettem.

2009. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszönöm... hát sejtettem h nem tudok ellene tenni,csak annyira bánt a dolog... meg zavar... :(
2009. júl. 28. 20:42
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
boccssíí nem akarlak megbántani de ez egy f@ssz szopó. én lerugnám a fejit.
2009. júl. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
83%
Ilyen dolgokal nem foglalkozik rendörség mert nem történt tetlegeség vagyis nem eröszakolt meg szerencsére.Ted túl magadat rajta fel a fejel ettől még nem vagy ribanc :)
2009. júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

le kell sz*rni:D

te meg max. elkezded róla azt terjeszteni,hogy kicsi a farka,vagy nem állt fel ilyesmi..:D

2009. aug. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


1. Az utolsó válaszoló tanácsa nem alkalmas most, mert lesüllyedsz annak a hülyének a szintjére, de ezt te is mondtad.


2. Ne foglalkozz vele, ha valaki meg rákérdez, hogy most mi is van, akkor mond meg neki, hogy " a pasim nem bírja feldolgozni, hogy már mással vagyok együtt, és nem pedig vele " - ez pusztítja a pasik önbizalmát :)


3. Mond meg neki (ha még nem mondtad volna) hogy gratulálhat magának hogy 26 évesen egy 14 éves fejjel gondolkozik és cselekszik, és természetesen törlöd/tiltod/némítod, a lényeg hogy legyen büszkeséged, tartásod, mond meg neki, hogy " fogalmad sincs, hogyan kell egy nővel bánni " - második dolog, ami rombolja a pasik önbizalmát :)


20/F - szingli (:

2009. aug. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

utolsónak,köszi ez jó ötlet :9 "fogalmad sincs hogy kell egy nővel bánni" ez tetszik.


egyébként egy barátnőm szerint azért viselkedik így,mert szerinte szerelmes... :S én kétlem,és szerinte pár nap mulva jelentkezni fog. Hát nem tudom... de ha igen akkor erős leszek és megmondom neki h "fogalmad sincs hogy kell egy nővel bánni" :)

2009. aug. 1. 13:48
 9/13 anonim ***** válasza:
Majd írd meg ide hogy mi volt ;) sok sikert!! :D
2009. aug. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
a "nem irok ne válaszolj" taktikát követem... ha jelentkezik meg is írom neki :)
2009. aug. 1. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!