Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Strandos ismerkedés. Ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strandos ismerkedés. Ha csak egyedül fekszik egy lány, jó ideje, és odamennék, hogy lenne e kedve meginni valamit, vagy beszélgetni, akkor ez szánalmas dolog?

Figyelt kérdés

Strandról jövök, és elég sok ilyet láttam. órákon ekresztül fekszik a csja egyedül, néha elmegy megmártózik, de utánna fekszik vissza.

most jó elhet hogy van pasija, de ha felajánlanám, ohgy én is nagyon unatkozom, nem lenne e kedve egy sátához, vagy tényleg inni valmait, vagy bármi, akkor elutasítana szerintetek?

Átlagos kinézetű pasi vagyok, smemi xtra, 19 éves vagyok, és egyedül maradtam, mert haverok nem érnek rá senki, és unatkozom. Nagyon jó lenne valakivel beszélgetni...csak ugy. bármiről. alantos szándék nélkül. és személyesen.


Szóval ha így tökismeretlenül odamennék mi lenne reakció szerintetek ?



2013. júl. 22. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
En mennek. :)
2013. júl. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
legalább egyvalaki :D
2013. júl. 22. 16:01
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem ez nem szánalmas semennyire! :) A lány lehet, hogy örülne is neki ha pl. odamennél hozzá... ha pedig van barátja akkor max azt mondja, hogy van pasia... de attól még beszélgethetnétek, haverkodás formájában, hogy semelyikőtök ne unatkozzon.:)
2013. júl. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Én nem utasítanám vissza. :)

Főleg, ha egyedül van a csaj, biztos örülne azért egy kis társaságnak, persze én magamból indulok ki. De csak azt lássa, hogy beszélgetni akarsz, mert unatkozol, ne többet, mert akkor már megijedhet...

2013. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Én most tervezem, hogy elmegyed egyedül strandra, mivel most épp nincs senki, akivel elmehetnék. Én spec örülnék neki, ha odajönne egy/több srác.

Ha jófej vagy, én nem utasítanálak el.

2013. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

pont erre gondoltam, hiszen nekem sincs senkivel sem menni...:/

akkor bátorítotok hogy nyugodtan tegyem meg?!

végülis max aztmondja, hogy bocsi de magányra/pihenésre vágyom...


amugy azt mondhatom neki, hogy nagyon unatkozom?! vagy azt ne és inkabb csak annyit, hogy szeretném meghívn valamire vagy bezsélgetni egy kicsit?

2013. júl. 22. 17:12
 7/10 anonim ***** válasza:
9%
Sikerülhet, de addig gyakorolj magyarul, mert egyelőre elég gyengén tudsz.
2013. júl. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem szánalmas, de a "nagyon unatkozom" részt inkább hagyd ki, mert az kicsit úgy hangzik, mintha csak azért hívnád el, mert nincs jobb dolgod, és nem azért mert szeretnél vele ismerkedni. :) Én nem utasítanálak vissza, ha szimpatikus lennél. :) 19/L
2013. júl. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
rendben. köszönöm a válaszokat :)
2013. júl. 22. 20:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem szánalmas. Én mennék. Egy próbát megér. Legföljebb sikerül:)
2018. dec. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!