Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem megalázó az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megalázó az ha egy csaj arcára vagy szájába élveznek?

Figyelt kérdés

És most hagyjuk a hülyeségeket hogy ha a "szerelmem" csinálj akkor az nem megalázó,hanem jól eső érzés mert örömet okozhatok neki.Meg az ehhez hasonló marhaságokat.

Mert nem ismerek olyan csajt akinek egy "szerelme" lett volna eddig,vagy tovább lettek volna együtt egy pasival mint néhány hónap esetleg néhány év.Így akárkivel összejöhettek néhány napra és mondhatod hogy megengedem hogy az arcomra verd mert most te vagy a szerelmem.


2013. aug. 20. 20:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Te mikor szexeltél utoljára? Nagyon feszült vagy kérdező...
2013. aug. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1

Ma szexeltem utoljára.

És nagyon rosszul látod,nem vagyok ideges.

Téged viszont nem szomorít el hogy ennyire buta vagy?

2013. aug. 20. 20:46
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem a párom lenyeli az utolsó cseppig.

Már az első alkalommal is így tett!

De az arcára nem élvezhetek azt nem szeretné.

Bár a kinyújtott nyelvére már élveztem :-)

2013. aug. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk a pasi úgyis megszivathatja a csajt,hogy miközben sz.pik a csaj, akkor nem szól a csajnak,hogy most jön,és már a szájába is élvezett :)

Veled nem fordult még elő ilyen?

2013. aug. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor megalázó, ha a csaj annak érzi. Ez a hálószoba titka, van aki szereti csinálni mert a barátja élvezi, és van aki nem. Ez van. Én sem azért szeretek puncit nyalni, mert olyan csodálatos az íze, hanem mert örömet okozok vele a páromnak. Ennyi.


28/F

2013. aug. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jók a kulcsszavak! :-)
2013. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A kulcsszavaknál kihagytak egy szót:

Így írtam amúgy:sz*opjatok le r*ibik

2013. aug. 20. 20:58
 8/10 anonim ***** válasza:
én nem szeretném ha ez lenne... nem tartom túl gusztusosnak
2013. aug. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

akkor nyelem le szívesen, vagy engedem meg, hogy aszámba élvezzen a párom, ha ő is megkóstolja a nedűjét.


ez így fer. ha nem tetszik, akkor tőlem se várja el.

2013. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
na jah
2014. jan. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!