Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az hogy a rapperek jóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vad-Ász kérdése:

Igaz az hogy a rapperek jóban vannak rockerekkel? (ezt ugy értem hogy a repper csajok szeretik a rocker csávókat és fordítva)?

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt nem mondanám...
2013. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsen kizárva a kettő :) Főleg, hogy léteznek kevert műfajok is.
2013. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az ember személyiségét nem a zenei ízlése határozza meg.
2013. aug. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Pain for Pleasure ***** válasza:
Előfordulhat, a különböző zenei ízlés nem akadály szerintem.
2013. aug. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez milyen kérdés? Hány éves vagy? Áh majd kinövöd...
2013. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

egyik ismerősömtől hallottam.

nem hittem el,de gondoltem megkérdezem az itt jelenlévőket

2013. aug. 20. 20:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Heavy Metal Kings

http://www.youtube.com/watch?v=HCZB32aBe4s

Figyeld a pólókat.


Ill Bill

http://www.youtube.com/watch?v=k6lTAsqZosg

Az Exodus volt énekeséről rappel.


Necro

http://www.youtube.com/watch?v=kmCMgpjjr5s

A Hatebreed énekesével.


A magyar NKS is koncertezett együtt a szintén magyar AMD-vel, az Akkezdet Phiairól is találsz videokat, ahol közösen zenéltek a Subscribe-bal.


Továbbá rengeteg zenekar ötvözi a két stílust. Az, hogy az itthoni hülyegyerekek kikkel barátkoznak, az mégis mit érdekel bárkit is? Ennyire ne ásd bele magad, mert csak röhej lesz az egész. Ennyire nem különülnek és köpködnek egymásra a más stílusúak, mint ahogy elképzeled azt.

2013. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

valaki így van vele, valaki úgy. mivel teljesen más a kettő van olyan rocker, aki utálja a rappereket és fordítva, és olyan rocker is van, aki nagyon jól kijön a rapperekkel.


én magában a rapet nem szeretem, de ha a két stílust ötvözzük akkor nagyon jó zenét kapunk amit szívesen hallgatok, viszont a rappereket már nem igazán kedvelem (személyes okok)

2013. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is rapper csaj vagyok és semmi bajom a rockerekkel. Szerintem mindegy, hogy kinek milyen a stílusa, max ha egyforma van egy +közös téma amiről tudnak beszélni. De igazából ennyi, viszont a metált nagyon nem bírom, inkább a rappet szeretem.
2013. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
6-os besz**as ez a video :D ilyen polokkal es tetkokkal nem mondanam hogy repperek :))
2014. jún. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!