Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal együtt voltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal együtt voltunk és elszakadt a gumi. Elvileg az ágyra folyt minden. De a biztonság kedvéért esemény utánit szeretnék felíratni! Az hogy zajlik meg vizsgál vagy mi?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. aug. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Menjetek el az ügyeletre!

Annyit tudok, hogy van olyan patika, ahol kiadják(már ha van ismerős esetleg aki ott dolgozik). Egyszer én is voltam ilyen helyzetben, mentünk az ügyeletre, de csak annyi volt, hogy bementem, elmondtam mi a helyzet, név, kor és kaptam a receptet meg pár tanácsot.

2013. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kórházba az ügyeletre??
2013. aug. 20. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!