Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hetero férfiaknak vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero férfiaknak vannak olyan vágyai, hogy alázzanak szexuálisan egy férfit?

Figyelt kérdés
Én erőssen szubmisszív,bi srác vagyok,és nem értem,a Dom partnerem miért állítja,hogy hetero,ha élvezi ,hogy kielégítem,stb...22/f

2013. aug. 20. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, nagyon nem.
2013. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sztem az nem nevezhető heteronak...egyértelmű nem?
2013. aug. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem van ilyen vágyam!:) Sőt hasonló kérdést is írtam:)
2013. okt. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 My Conserve ***** válasza:

Alázásra van vágy, ha alázásnak nevezed azt is, ha csak beszólogatnak egymásnak. De ennél többre nem nagyon van. Mesélik, hogy néha heteró férfiak alázás gyanánt megerőszakolnak más férfiakat, de ilyenkor valószínűleg inkább látens bikről van szó.


A partnered szerintem szimplán csak tagadja, hogy bi/meleg.

2013. okt. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kár hogy törölve lettél. NEKEM nagyon bejönnél!
2014. dec. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Újabb kutatások azt bizonyítják, hogy a szexuális ingert bizonyos külső és belső tulajdonságok, és szituációk indítják be. És nem a partner neme. Ennek fényében sokkal több ember hajlamos a biszexualitásra mint gondolnánk. Persze ezt a legtöbb hetero tagadná.

Szadista hajlamú emberekkel végzett kísérletek azt bizonyították hogy maga a szenvedés látványa izgatta fel őket. Az mindegy volt hogy férfi vagy nő szenved. Az is kiderült hogy önmagában sem a férfi sem a nő látványa nem izgatta fel őket. Szóval maga a szenvedés volt a kulcs.

Ez azt is bizonyítja, hogy börtönökben miért gyakori a nemi erőszak. Az elítéltek között nagyobb eséllyel találunk, agresszívabb szadista hajlamú embereket. Akik a börtönön kívül ugyan hetroszexuális viselkedést mutattak, a börtönben élvezik más férfiak megalázását és megerőszakolását is.

2019. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!