Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mint csináljak ha a száján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mint csináljak ha a száján keresztül ment el a sperma és úgy lett terhes a lány?

Figyelt kérdés
Remélem tudtok segíteni és megköszönném ha hülyeségeket nem Írnátok mert ez most nagyon fontos! Előre is köszi a válaszokat.
2013. aug. 21. 02:41
1 2
 11/17 Szergej55 ***** válasza:
68%
Akkor varázsolj még egyet. Vagy ha a realitásnál maradunk, lógasd ki a csajt fejjel lefelé az ablakon, ha nem mondja meg, kivel volt.
2013. aug. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hát a csajodat akkor valaki más kúrta teherbe pajtás. :D


Ő meg azt hazudja neked, hogy tőled lett terhes, mert a szájába élveztél. Te meg bevetted, kellemes zabigyerek nevelést.

2013. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

WTF?????

Úristen

2013. aug. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Hát nagyon gyorsan beszélgess el a leánnyal, mert sajna ez a módszer nem lehetséges.

Ha máshogy nem sikerült becserkészned, akkor bizony másnak sikerült és ennek a leendő gyereknek nem te vagy az apja.

2013. aug. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Péter!


Örömmel értesítelek, hogy szerelmünk gyümölcse, a kis Péter, megszületett. Sajnos anyatejem nem lévén szoptató-dajkát kellett alkalmaznom. Ő kubai származású, így a tejétől gyermekünk bőre szinte teljesen fekete lett. Erről ugyebár én abszolúte nem tehetek…

A te szerető Anitád


Drága édesanyám!


Az imént vettem kézhez Anita levelét, melyben értesít, hogy kisfiúnk született. Mivel nincs elég anyateje dajka segítségére szorul, aki színes bőrű, és a tejétől kis unokád bőre is csaknem fekete lett, amiről persze az én drágám egyáltalán nem tehet. Remélem te is együtt örülsz velünk.

Ölel fiad, Péter


Édes fiam!


A te születésedkor én pontosan ugyanúgy jártam, mint most a te Anitád. Elapadt a tejem, ezért téged tehéntejjel kellett tápláljalak. Valószínűleg ettől lettél te ekkora marha… Amiről persze én egyáltalán nem tehetek.

Csókol Anyád

2013. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ekkora marhasásgot még nem hallottam. Ezzel kapcsolatosan eszembe jut egy vicc. A cigány hazajön a katonaság után és eggyel több purgyét talál.Kitől van ez -kérdi a FELESÉGÉT.Hát tőled te!- Hát én itthon sem voltam már két

éve.-Hát a fényképedtől. Nézegeti a fényképeket a cigány majd ad egy pofot a feleségének. -Miért volt ez János? -Hát mert hazudtál. Derék fényképtől neme lehet gyermek.

2014. jan. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Az előváladéktól is teherbe lehet esni...
2017. febr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!