Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettől simán lehetek terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől simán lehetek terhes igaz? Sík ideg vagyok.

Figyelt kérdés
A barátommal ma lefeküdtünk. Gumival védekezünk, még, majd nemsokára átállok tablettára. Egymás után 2x csináltuk, mert nagyon fel voltam izgulva. Az elsővel minden teljesen rendben volt. Aztán mikor megint nekiláttunk volna, (kb. negyed óra szünet telt el a 2 között) a barátom elkezdte rosszul feltekerni a gumit. És aztán megfordította, és úgy használtuk. Nem vettem észre, hogy ez történt, a végén mondta. Azt hittem spermicides a gumi, de 2 fajta volt nálunk, és ez nem az volt. Ha tudtam volna, hogy először fordítva rakta fel, akkor szóltam volna, hogy cserélje ki egy másikra, de nem tudtam. Mikor már rajta volt a gumi, egy darabig a számban is volt a farka, mert kicsit lelankadt... Nem tudom, hogy ez számít-e valamit... Egyébként nem ment el bennem.
2013. aug. 21. 15:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Hát, van esélye, hogy terhes vagy. A barátod meg egy f**z, már ne haragudj.
2013. aug. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ha a gumi külső felén volt sperma és úgy rakta be akkor elméletileg lehetsz terhes.
2013. aug. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nyugi, nagyon-nagyon-nagyon kicsi az esély, hogy ettől teherbe esel. Ne stresszelj rá!
2013. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva? Már nem azért, de a hibás felhelyezés exponenciálisan növeli a terhesség veszélyét! Szóval igen, ettől simán.
2013. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Johnny B. Goode ***** válasza:
Nem félnék a helyedben, így kicsi az esélye...
2013. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg. Igen, van rá egy kis esély, de szerintem nem sok. Ha nagyon aggódsz, akkor vegyetek eseményutánit.
2013. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
3. vagyok, az előző válaszolók látszik, csak elméletben élnek nemi életet:) Szóval nyugodj meg, nincs gáz. Akkor lehetne gáz, ha amikor felhúzta rosszul a gumit, full spermában ázott volna a farka és úgy fordította volna ki. Namármost, erre elég kevés esély van:)
2013. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg , 1 % esélyed van rá max :)
2013. aug. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Annyi se, mert Te magad nyaltad le a gumiról az esetleges ottlévőket.
2013. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha a barátod nem kamuizik és tényleg kifordította, akkor egyrészt egy hatalmas idióta és ezt nyomatékosan a tudtára is adnám és elmennék egy gyógyszertárba a tablettáért. :-/
2013. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!