Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettől simán lehetek terhes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől simán lehetek terhes igaz? Sík ideg vagyok.

Figyelt kérdés
A barátommal ma lefeküdtünk. Gumival védekezünk, még, majd nemsokára átállok tablettára. Egymás után 2x csináltuk, mert nagyon fel voltam izgulva. Az elsővel minden teljesen rendben volt. Aztán mikor megint nekiláttunk volna, (kb. negyed óra szünet telt el a 2 között) a barátom elkezdte rosszul feltekerni a gumit. És aztán megfordította, és úgy használtuk. Nem vettem észre, hogy ez történt, a végén mondta. Azt hittem spermicides a gumi, de 2 fajta volt nálunk, és ez nem az volt. Ha tudtam volna, hogy először fordítva rakta fel, akkor szóltam volna, hogy cserélje ki egy másikra, de nem tudtam. Mikor már rajta volt a gumi, egy darabig a számban is volt a farka, mert kicsit lelankadt... Nem tudom, hogy ez számít-e valamit... Egyébként nem ment el bennem.
2013. aug. 21. 15:37
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Tényleg, ,ha a számban volt, akkor le tudtam nyalni? Vagy ez tök hülyeség? Nem tudom, hogy ilyen lehetséges-e
2013. aug. 21. 15:45
 12/22 anonim ***** válasza:
77%
Két ilyen hülye miért él nemi életet??
2013. aug. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Ja, meg síkosítót is használtunk, ha az számít, bár tutira nem.
2013. aug. 21. 15:46
 14/22 A kérdező kommentje:
UTolsó akkora egy paraszt vagy! Előfordulnak balesetek, és szerintem te is csináltál már hülyeséget. Ennyit rólad.
2013. aug. 21. 15:47
 15/22 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem lesz semi gond. Tenyleg kevesebb, mint egy szazalek az esely ra, hogy igy megtermekenyitsen.
2013. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
59%
Az nem baleset, ha egyikőtök sem ért semmit a dologhoz, hanem hülyeség.
2013. aug. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Kérdező: ne stresszelj, több éve élek nemi életet, mint ahány éves vagy és bátran mondom, nem vagy terhes. De ha meg akarsz nyugodni, menj el nőgyógyászhoz, mondd el neki, mi történt, fel fog írni neked esemény utánit. Párezer forint (4-5e), kiváltod és kész. Max. kicsit rosszul leszel tőle.
2013. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
De nyomorult 74%-os, értek hozzá! Nem tudsz olvasni? Spermicideset is használunk, csak pont nem az került a kezébe.
2013. aug. 21. 15:51
 19/22 Szergej55 ***** válasza:
Lehetsz.
2013. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. aug. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!