Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el anyunak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el anyunak?

Figyelt kérdés
A volt barátommal lefeküdtünk....anyunak elmondta és korainak vélte,és "tiltotta hogy ez folytatódjék.Mostmár van egy féléves kapcsolatom barátommal és 16 vagyok..hogy mondjam el anyunak hogy már szeretném vele?Értelmes válaszokat légyszíves.Hülyék kíméljenek.

2013. aug. 21. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
miért kellene elmondani?:D ha akarod, csináld.. csak ne gumi nelkul!!!!
2013. aug. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ne kérdezd meg anyudat. És ezt nem bunkóságból csak szerintem azt nem kell vele megosztani hogy hát már szeretnéd vele. Az én anyukám szinte a legjobb barátnőm tényleg mindent megbeszélünk. Nekem most van egy 1 éves kapcsolatom és én is 16 évesen vesztettem el vele a szüzességem. Egy bizonyos idő után anyum megkérdezte tőlem hogy hát lefeküdtünk e és én tök nyugodtan mondtam hogy igen. Nagyon jól fogadta és csak annyit mondott hogy mindig figyeljünk oda a védekezésre. :)
2013. aug. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!