Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék könnyen ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék könnyen ismerkedni, mert az van, hogy ameddig nem ismerem alig merek megszólalni, de ha már megismertem akkor nagyon fel tudok szabadulni?

Figyelt kérdés
Mit tehetnék, hogy egyből felszabadult legyek, és ne "féljek" az új emberektől.
2013. aug. 21. 20:04
 1/4 Pain for Pleasure ***** válasza:
Nem tudom, én is ilyen vagyok, még nem sikerült megoldást találnom. :/
2013. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha megtaláltad a megoldást kérlek tudasd velem. Vagy bárki. :O
2013. aug. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem szociális fóbiám van, így ez a dolog hatványozottan van velem :((


Önbizalmat kell szerezned! :)

2013. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenki ilyen!!!!


Kivéve ha a másik közvetlen barátságos és kezdeményező! De ekkor olyan emberrel van dolgod aki legyőzte a félelmeit. Válj te is ilyenné, és akkor semmi gondod nem lesz. Csak utánozd őket.


Vagy igyál meg 3 felest előtte az gyorsabb és egyszerűbb bár nem ártalmatlan. :D

2013. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!