Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem egy helyes srácot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy helyes srácot, azt mondta, fel fog hívni, de nem hívott, miért lehet?

Figyelt kérdés

Bővebben: Régóta tetszik nekem, volt hogy közel ültem hozzá 1-2 órán az évben, tetszik a humora, a stílusa is, de nem mertem kezdeményezni.

múlthéten együtt vizsgáztunk, én épp végeztem, ő pedig akkor került sorra. Mikor jöttem ki odajött hozzám, a vizsgáról kérdezett és mondta hogy emlékszik rám valamelyik óráról. beszéltünk pár percet, teloszámot cseréltünk, mondtam hogy ha van kedve hívjon fel a vizsga után vagy amikor lesz ideje. úgy láttam ő is örült neki, mondta, hogy rendben, de ez már egy hete volt és nem hívott. már el is szomorodtam, akkor nagyon megörültem neki. azon gondolkozok, hogy felhívjam-e én vagy ne?


2013. jún. 24. 16:07
 1/1 anonim válasza:
hívd fel te, lehet, hogy bizonytalan azért mert nem biztos benne, hogy kell ez az egész neki, de ha látja hogy mennyire érdekel téged akkor biztos lazább lesz
2013. jún. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!