Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy fiú valamikor helyesnek néz ki, máskor meg rondának?

Figyelt kérdés
Úgy értem fura, de már észrevettem, hogy nem rég is lent voltam és néztem magam a tükörben, erre hirtelen tök elégedett voltam a fejemmel, helyes, jóképű fiúnak láttam maga, szép szemekkel. Míg máskor meg tök ronda, nyomi kinézetet látok csak a tükörben és ilyenkor kedvem is elmegy, ezért is szoktam ritkán tükörbe nézni. Meg fura, mert volt, hogy sétáltam egyedül és három lány meglátott elkezdett nevetgélni meg valamit mintha súgdolóztak volna, míg olyan is volt már, hogy leszólítottam lányt és konkrétan porig alázott, hogy milyen ronda vagyok és takarodjak innen vagy hívja a biztonságiakat. Máskor meg olyan volt, hogy maguk csajok próbálkoztak nálam, igaz egy eset volt csak, ami élőben ment a többi fb-n volt eddig.
2013. aug. 21. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerős.
2013. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Őszintén, én a páromat szoktam így látni. Néha abszolút nem tetszik az arca, máskor meg helyesnek látom. Lehet, hogy pillanatnyi állapottól is függ, fogalmam sincs.
2013. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze vannak ilyen pillanatok. Változik arcod is folyamat, ápoltságtól, ruhától sok mindentől függ :)
2013. aug. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lakatos Márk segítségére van szükséged, majd ő megmondja neked :) Múcikaaa
2013. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez egyéni állapottól függ...vagy hogy úgy fogalmazzak a megivott pia mennyiségétől.
2013. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ilyenről még nem hallottam.
2013. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehetséges. Ismered a mondást: kövér pasas BMW-vel aranyos mackó, kövér pasas BMW nélkül undorító dagadt hájfej.


'Nuff said.

2013. aug. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!