Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek jogosan fél egy...

Szerintetek jogosan fél egy fiú attól, hogy azok alányok, akik a képen helyesnek tartják őt, azok a valóságban majd a talin rondának fogják látni esetleg?

Figyelt kérdés
Mindig ettől félek, de a táv miatt még sosem taliztam egy lánnyal sem, akinek bejöttem fb-n és nyomult rám. De lehet hogy nems oká összejön a tali végre egy ilyen lánnyal. Ő helyesnek, cukinak , édinek tart. Nem tudom, hogy mi lesz élőben, de félek, hogy rondának fog látni. :/
2013. aug. 18. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi lányok is így vagyunk, ha Facen ismerkedünk.
2013. aug. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jogosan, ez egy racionális félelem. Ugyanis előfordulhat. Az más kérdés, hogy ha már belemennek egy randiba, akkor azért viszonylag nagy esélyed van arra, hogy bejössz nekik.


Félni emiatt normális, főleg, ha nem csinálsz ilyet hetente háromszor. De viszont a kockázat viszonylag kicsi, hiszen biztos, hogy találsz mást, ha x-nek nem jössz be. Szerintem emiatt nem érdemes lemondani egy randit, ennyi kockázatot érdemes bevállalni, megéri, hidd el nekem ;)


20/F

2013. aug. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bizonyára.,
2013. aug. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!