Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akr minden korombel sőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akr minden korombel sőt még nálam kisebbk is pasit/csajt?

Figyelt kérdés
Nemsokára 14 leszek és még soha nem volt pasim nem is akarok.Nem értem miért akar mindenki(még 1. osztályosok is!!!) pasit vagy csajt..Én remekül megvagyok élvezem az életet pasi nélkül is.Szerintetek baj hogy így gondolkodok?Vagy kilógok a sorból?

2013. aug. 22. 08:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Mert sajnos ez lett a divat, és a sok kis csíra (ne vedd magadra...) divatmajom megy a többi után...

Te csinálod jól... ;)

2013. aug. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod:)

csak sajnos az a baj hogy barátaim szerint én vagyok az aki rosszul csinálja és kilóg a sorból...nem értem minek ilyen fiatalon párkapcsolat

2013. aug. 22. 08:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük! Örülj, hogy Te normális vagy, és ezért csak maximális tisztelet és megbecsülés jár Neked! :)
2013. aug. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. aug. 22. 08:43
 5/10 anonim válasza:

-.- És gondolj bele hogy azoknak a kapcsolat meddig tart és mennyi értelme van:)

Teljesen normális vagy és nem nem te lógsz ki a sorból:)

Normális ha így gondolkodsz:)

2013. aug. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon kedvesek vagytok:)
2013. aug. 22. 08:44
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg nagyon nem divat.abban igaza van, hogy azt csinálják a 13-15 évesek hogy kiírják fb-re:lájkolók közül kiválasztom kivel leszek kapcsiba. na ez az hogy csak azért kirakja magát egy olyannal kapcsolatban hogy "ne lógjon ki a sorból",azt lássák,hogy van valakije..ez gáz. viszont vannak olyanok/vagyunk olyanok mivel én is beletartozok azok közé akik azért szeretnének barátot, hogy legyen kihez odabújni, mer vágyok egy csókra,mert veleki mellett biztonságban akarom érezni magam...és nem azért mert menő vagy mert mások is ezt teszik.
2013. aug. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:)
2013. aug. 24. 09:00
 9/10 anonim válasza:

Nem vagy egyedul.


Par nap es 15 leszek. Ez ami mostansag megy nagyon szanalmas szerintem , vagy nem is tudom mi a megfelelo szo ra.

Ev vegen volt egy hulye jatek , felelsz v mersz ,en is odaultem , mindenki ott volt , nem akartam magamba kulon ulni. Feltettek nekem azt a kerdest, hogy : Miert nem volt eddig pasim?A tanulas miatt? Erre egy barom osztalytarsam ravagta hogy: Lezbi vagy? ...Na ehhez mit lehet szolni?

Sajnos, hogy a mai vilagba ilyen hulye a felfogaas.

En szemely szerint ugy vagyok vele , hogy nem kell ugy keresni tizen akarhany evesen a "szerelmet" , majd ha eljon az ideje ugyis lesz. Minek divatbol jarni valakivel , csakhogy legyen meg a neve , hogy jarsz XY-nal, mert masrol ugyse szolna.

Nem foglalkozok masok ilyen idiota velemenyevel , te se tedd , csinald azt , amit jonak gondolsz ...mert szerintem az a jo amit te gondolsz!

2013. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Jó érzés tudni hogy nem vagyok egyedül és hogy van még aki megért:)

2013. aug. 26. 15:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!