Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen álszentek a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen álszentek a nők ha egyéjszakás szexről van szó? Miért beszélnek róla úgy mintha tragédia lenne ha egy lány ilyet tesz? 22/L

Figyelt kérdés

Engem úgy fel tud idegesíteni amikor anyukám, nővérem, munkatársnők, barátnők azzal a szöveggel jönnek mondjuk egy adott pasival kapcsolatban hogy: "Vigyázz, légy észnél, mert mivan ha csak AZT akarja!"

Legszivesebben végre rávágnám erre hogy: "És mivan ha énis csak azt akarom?" De persze nem mondok semmit ,mert akkor kb kitörne a világháború, és el lennék mondva mindennek, az egész rokonságba, meg munka helyen. Pedig igenis szükség van arra, hogy egy nő ilyet is kipróbáljon fiatalon, hogy kötetlenül jól érezze magát, nevetséges hogy a mai világban ez még tabu témának számít, és titkolnom kell.


2013. aug. 22. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sokaknak régimódi a felfogásuk, plusz az egyenjogúságot nem igazán vallják. Nem kell ezzel foglalkozni ahány ember annyi felfogás. Ha neked jól esik, csináld! :) Ilyen egyszerű. Sosem tudsz megfelelni mindenkinek. 23/F
2013. aug. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem számít tabunak. Csak vannak rétegek ahol ezt nem ismerik el, holott ők ugyanúgy megcsinálták a maguk dolgait. De ez a természet rendje. Ha lányod lesz, te pont ugyanezt fogod mondani neki...
2013. aug. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

Figyi, ez a te dolgod. Ha te szeretsz k_rvát játszani akkor csak játszd. Ez nem kötetlenség ez hülyeség. Tegyük fel, összeszedsz egy pasit, tök aranyos meg minden megkívánod eljuttok addig, hogy szobára mentek majd elővesz egy kést és meggyilkol. Jaj most ne gyere azzal, hogy ez veled nem fordulhat elő stbstb. Más is így gondolta.

A másik ha te csak azt akarod, akkor hajrá csináld engem bizony nem érdekel, de majd ha egyszer találsz magadnak egy olyan palit akinek az egyéjszakás haverjaid meséltek, és mondjuk úgy dönt megerőszakol, akkor se lepődj meg. Élvezd büdös rib_nc.

2013. aug. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert egy nő a sztereotípiák szerint legyen érintetlen, hűséges, finom, kecses, és minél kevesebb férfival feküdjön le. Akkor lesz jó. Vagy nem tudom. Ez egy régiről megmaradt sztereotípia. És mivel a társadalom nagy része így gondolkodik, ezért te térsz el a többi embertől. Na már most vagy nyíltan felvállalod, és kiteszed magad annak, hogy elhordjanak mindennek, akkor hajrá. Bátor nő vagy :D De csöndben is végezheted a "teendőidet" idegen férfiakkal, és akkor senki nem tud róla és senki sem ítélhet el. Ha te így érzed jól magad, hát hajrá. De a nemi betegségekkel és a gyerekkel vigyázz ;)
2013. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Idősebb nőként azt mondom, hogy ezt is ki kell próbálni. Max. rájössz, hogy hülyeség. :) Én is a magam "kárán" tanultam meg, hogy ez nem nekem való.

De ez egy hosszú tanulási folyamat eredménye. Csak azért, mert mások azt mondják, hogy nem illik, nem érdemes kihagyni. Tényleg. Nekem kellettek az egyéjszakás tapasztalatok is az önismeretemhez, önbizalmamhoz. Most már nem mennék bele egyéjszakásba, de ehhez kellett a megtapasztalás, hogy tudjam, miért nem. :)

2013. aug. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A nők? Sokszor a férfiak is. Nekik szabad, de a nőnek nem.


Ha jólesik csináld, csak ésszel és diszkréten, meg lehetőleg független pasival.

2013. aug. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A te életed, ha ezt akarod, akkor ne törődj másokkal.

Viszont azt valahogy kerüld el, hogy elterjedjen rólad, hogy "fúú milyen lotyó vagy". Ahogy előttem is írták, próbáld megoldani ezt a helyzetet diszkréten, ne kürtöld világgá, és legjobb esetben a pasi sem. Szóval ilyen téren ne egy agyatlant fogj ki, mert abban nem bízhatsz meg, ilyen szempontból. Persze ezt csak akkor, ha ne akarod, hogy a hátadnak ribinek nevezzenek.

De egyébként teljesen jogos a felfogásod. Szabad világban élünk, senkinek sincs joga megkötni más ember kezét.

Néha azért én is elgondolkodom rajta, hogy mitől másabb az, ha ezt egy férfi csinálja mint ha egy nő? Lényegében semmiben. Senki nem tud rá 1 reális okot,indokot adni, max annyit, hogy "mert ő férfi". És?

Az emberekbe egyértelműen a társadalom programozza bele ezt az elfogult felfogást.

2013. aug. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Így van a társadalom szocializálva. Képmutató álszent az egész ha egy fiú dönti a nőket DonJuan ha egy nő akkor utolsó .... .
2013. aug. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Ha te ezt akarod, nekem mindegy, bár én biztos, hogy nem fogok veled kezdeni soha semmit.


De hogy azt mondod, hogy erre "igenis szükség van", na az már túl van a határon, és egy ostoba idióta ribi vagy. Kábé. Ne te akard meghatározni mindenki életét, ne keress önigazolást, a tetteid következményét meg vállald fel. A sok szerencsétlen nyápic, akinek egy icipici teljesítmény is túl sok, örülni fog majd neked. Oka van annak, hogy a világ ilyen csúnya korlátolt, és hogy nem tapsikol a sok léha marhának, aki összevissza dugna azzal, akit meglát. Csak te még túl buta vagy, hogy megértsd.


Ja, és a hímneműekre ugyanez érvényes. Nekik se érdem. Na ezzel mit kezdtek, cafkák?

2013. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

valószínű, hogy úgy gondolják, hogy te "jókislány" vagy és véletlenül se csak azt akarod. :)

vagy magukból indulnak ki és féltenek, hogy nehogy te sérülj. nem hiszem, hogy ez egy olyan dolog, ami miatt fenn kellene akadnod...


én tudom magamról hogy nem lennék rá képes, ahhoz túl bizalmatlan és félős :D vagyok, na meg a legfőbb hogy nem is nagyon tetszik az az "élet". ettől függetlenül úgy vélem, hogy mindenki maga döntse el hogy mi a jó neki és ne mások szokását utánozza. ha szeret kalandozni akkor csinálja :D de ne azért csinálja mert xy szerint menő.


20L

2013. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!