Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy lány/nő hobbija az írás, milyen benyomást kelt (ha kelt egyáltalán valamilyen benyomást)?

Figyelt kérdés

(és mellette dolgozik, tehát inkább már 20 éves kor felett)

- imponál

- abszolút hidegen hagy, és nem érdekel

- inkább kerülendő, mert például félő, hogy ez maga után von egy elvontabb gondolkodást, esetleg érzékenységet


Arról is szívesen olvasnék "kifejtést", hogy hogyan viszonyultok a művészetet kedvelő lányokhoz/nőkhöz, aki mondjuk nem ír, hanem fest, vagy rajzol.



2013. aug. 22. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Az jó, ha a nőnek v a pasinak is van hobbija. Amit szeret csinálni, ami elfoglalja, amiért lelkesedik. Miért ne lehetne az az írás, vagy bármilyen más művészet?
2013. aug. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Imponál. Ez az írásra, és a művészetekre is vonatkozik.
2013. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
abszolút imponál én kimondottan iylen lányokat keresek akik jók valamiben van céljuk amiben eltudnak valamit érni... mondjuk énis festek és művészbeállítottságú vagyok, de ha átlag ember lennék is olyat keresnék aki nem olyan biorobot mint 10-ből 9 ember...
2013. aug. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán szimpatikus; nekem sosem voltak az eseteim az ilyen bölcsész-művész csajok.
2013. aug. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Aki igent vagy nemet ír, pár mondatban leírhatná mért, mert kíváncsi vagyok. Már ha van rá nyomósabb érve, esetleg tapasztalata, vagy egyszerűen csak nem vonzódik hozzájuk.
2013. aug. 22. 19:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagy általánosságban bejön, ha valami jót ír. Ha csak ír egy blogot, hogy ő egy ártatlan áldozat, mindenki bántja, és igazából csak kínlódik, az nem érdekel. Meg a túl elvontak sem, amiket látszik, hogy csak azért írt valaki, mert menő. Ha elvont, de értelmes, okos gondolatok vannak benne, bejön.


Azért tetszik, mert egy ilyen csajjal jobban lehet beszélgetni, és nem arról, hogy mennyire rúgott be a hétvégi buliban és leápolt 4 pasit... Meg ha megfog az egyedi gondolkodása, akkor megfog, és ennyi :)


Ez más művészetekre is igaz nálam.

2013. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem kissé magának való, zárkózott természetet mutat, ami nem feltétlenül baj. Igazából az írás-festés -rajzolás általában(!) együtt jár. Inkább az érdekel, hogy emellett milyen a személyisége, milyen témában ír, stb.
2013. aug. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem vonzó lenne, ha szeretné a művészetet, és mondjuk éppen ír. Mert ahogy mondtad, ez egyfajta elvont gondolkodást illetve ÉRZELMET jelent. Ami nekem bejön :)
2013. aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én is imádok írni, csaj vagyok, s általában ez a pasiknál nekem nem igazán jött be. fiúkat inkább a reálos dolgok érdekelték, nekik már túl elvont, zárkózott voltam.

valójában pedig nem!! csak hozzájuk képest.

2 művész jobban kijön egymással :) alapvetően sok bántást kaptam a fiúktól, mert "elvarázsoltnak" gondoltak ezáltal.

2013. szept. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!