Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jönnék be a velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jönnék be a velem egykorú lányoknak? Többi lent! 14/f

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Külsőm:

Kicsit túlsúlyos vagyok , és persze tesibe sem vagyok jó. 70kg/170cm NEM IZOM

Vöröses barna haj.



Belsőm:

Kicsit felnőttes vagyok gondolkozásban , mivel sokan hülyének néznek hogy nem éppen horrort vagy akármit nézek hanem dokumentum filmeket. Rokonszenvezek az Anarchistákkal , az Anonymous-al ,és a GreenPeace-val !


A zenében nagyon bírom DJ BL3ND számait , műfajilag a Dubstepet , Hardstyle-t , Hardcore-t , House-t .


Tudok zongorázni.

Szerintem a legszebb nyelv az Olasz , ezért választottam ezt a nyelvet !


Szoktam metin2-őzni is.


Kedvenc csatornáim Youtube-n: Good Like , Vitó Zsombor, HErBY , Szefi , Otherworld Online , Dancsó Péter/Videómánia



Csak véleményt kérek , hogy velem egykorú lányoknak mennyire jönnék be!



14/f



2013. aug. 22. 20:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Megmosolyogtató ahogy írtad,de nem vagy komoly,gyerek vagy még.

Az ilyen korú lányoknak a külső a fontos szóval sportolhatnál vmit..

2013. aug. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mindenki hogy "Sportoljak" , itt már mindenkit a külső érdekli? Pedig tisztelem a lányokat meg minden.... áááhhh...
2013. aug. 22. 20:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szumó esetleg. Az adottságaid majdnem megvannak csak egy kicsit kéne fogynod.
2013. aug. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Persze a ducit arra értem , hogy futni nem nagyon tudok , viszont csak a hasam környékén van háj , viszont az sem egybefüggő sörhas hanem ilyen kicsit "kockásabb" .
2013. aug. 22. 20:11
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
15/F.. kockás zsírpárna nem létezik :D én is dagi voltam.. most vagyok 182 centi 74 kg.. nem azért szeretnek a lányok hogy milyen a külsőd.. de azon a "szumó esetleg" jót röhögtem.. szokj le a gépről ne legyél kocka, futni mindenki tud.. főleg a lányok után :D Ha neked Bl3nd tetszik hallgasd őt de nem kötelező a lányok azt a fiút szeretik aki önmagát adja.. ha van olyan lány.. aki ha elmegy melletted (max 15 méterre) és rád néz közben mosolyog/ szemez veled.. annál már van is esélyed.. fogsz te nyúlni kisapám ne félj :) és ha nem tetszik Bl3nd, csak kényszerből hallgatod ajánlom G.w.M-et.. én tőle tanultam mindent.. Nem ítélem al a dagikat mert én sokkal kövérebb voltam nálad... most meg.. - hé nézzétek má' ott az a deszka gyerek.. most meg azzal idegesítenek hogy nincs izmom... de ez a lányoknak nem is kell... menj fodrászhozz csináltass menő sérót... ne félj a lányoktól.. az önbizalom/túlzott félénkség ez a kettő ellentét de mégis erre a kettőre olyanok mint zümi a mézre... köszi.. ~Ádám
2013. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen,fontos a külső és nem mellékesen a saját egészséged szempontjából is fontos a sport.

Te összejönnél duci,formátlan csajjal?

2013. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

BL3ND-et nem díszből hallgatom , ő komolyan a kedvencem , és magam találtam rá még pár éve!


Illetve , kedvenc filmjeim: Project X , Mátrix , V For Vendetta

2013. aug. 22. 20:24
 8/12 anonim ***** válasza:
5. vagyok, de ne a mániáid magyarázd.. vállj meg tőlük.. a gép meg a tv nem kölcsönöz alakot sem és ha kimozdulsz olyan szép lányokat találhatsz hogy eláll a lélegzeted.. gyerünk tesó.. irány az utca...
2013. aug. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem akarok beléd kötni , de a TV-ben csak Így Jártam Anyátokkal-t meg Simpson Családot szoktam nézni.
2013. aug. 22. 20:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Már megint arról beszélsz hogy mit csinálsz :D (bocs de kutyát macskát nem érdekli) MENNY ÉS KERESS EGY LÁNYT AKIBE SZERELMES VAGY!!! és ha együtt vagytok biztos nézitek ketten :D
2013. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!