Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell a velem egykorú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell a velem egykorú lányoknak idősebb pasi és engem miért könyvelnek el pusztán a korom miatt éretlennek?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy én 20 éves vagyok, és a velem egykorú lányok pusztán a korom miatt nem akarnak tőlem semmit.Ma is egy 20 éves lány mondta, hogy 20éves vagyok tehát éretlen hozzá -mondta ezt úgy, hogy nem ismer engem.Ezek után szerintem ő az éretlen ha egy ismeretlen emberről kijelent ilyet.Sokszor találkoztam már olyan lánnyal aki velem egyidős és pusztán a korom miatt kaptam kosarat, pedig nem is ismertek, csak pár alkalommal beszélgettünk, és ezalatt nem viselkedtem soha gyerekesen, éretlenül, külsőleg sem nézek ki fiatalabbnak, nem értem.
2010. aug. 24. 20:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Mert azt hiszik, hogy érettebbek, mint a saját korukbeli fiúk. Én ezt úgy orvosoltam, hogy a nálam fiatalabb és a nálam idősebb nőknél kezdeményeztem. Sz@rd le a veled egykorúakat. Miért kellene neked pont olyan, aki veled egy idős? Annyi punci van a világban 15-45 között, hogy nem kell lekorlátoznod magad a töredékük becserkészésének kísérleteire.
2010. aug. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Aelyon ***** válasza:
41%
De én azt nem értem, hogy ha ő is 20 éves, akkor hogy mondhatja azt, hogy éretlen vagy a korod miatt ? Hát ő is 20 az Isten szerelmére!
2010. aug. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

nem létezik érett nő :D mindegyik elefántot csinál a bolhából és midnegyik puderezi magát lefekvés előtt is mindegyik hisztis stb ( sör reklám filing)

nics nagy mellem sem szép arcom

nagy a seggem és trampli vagyok

van púderem és rúzsomis

és nem szeretem ha a fiúk nem foglalkoznak velem

felpróbálok minden ruhát de csak keveset veszek meg

és rajtam kívül többmillióan tudják mire gondolok mikor azt mondom Loreál

Smink... én így szeretlek

2010. aug. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
furcsa, hogy 17 vagyok most és 19 éves a barátnőm és 3 éve együtt vagyunk és megvagyunk rendesen. Egyébként az érettség nem a kortól függ
2010. aug. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
A lányok anatómiailag gyorsabban érnek a fiúknál. Ez kamasz korra érvényes. És az egoistábbja, meg butábbja, feministábbja stb. el is hiszi, hogy akkor ő mindig is fejlettebb lesz a vele egykorú fiuktól, v. férfiaktól gondolkodásban is. Főleg a mai lányokra igaz ez.
2010. aug. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
talán azért,mert a férfiak 90%-a 30éves korára fogja fel,hogy az élet nem csupán bas zásból áll..és nem kéne végig menni a városon hanem valami értelmes dolgot kezdeni az életben..ne csodálkozzatok ha a nők idősebb palikra buknak,talán azokba szorult némi értelem..
2010. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%

20:21

az ilyen 10éves egyedekre gondolok,mint ez a felhasználó

2010. aug. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát ez szerintem is érdekes :) Én meg kifejezetten a velem egykorú vagy max 1 évvel idősebb fiúkat szeretem, az idősebbekkel úgy érzem, valahogy nem vagyunk egy hullámhosszon. Szóval ne aggódj, nem minden lány ilyen :) Az érettség meg egyébként sem korfüggő, úgyh nem túl logikus, hogy ez alapján ítélnek meg -.-

19/L

2010. aug. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
az azért van kedves kérdező, mert a csapból is az folyik hogy a lányok mennyivel sokkal korábban érnek, felsőbbrendű teremtmények. de én biztos nem értek hozzá, de annak idején, mikor valamelyik fiú mondott egy viccet az osztályban, az összes lány vihogott, míg a fiúk fapofával ültek és max hozzászóltak, illetve egy kisebb nevetés...
2010. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Szerintem azért van ez mert tényleg sok olyan fiú van aki a kora ellenére éretlen,itt persze most nem a testi dolgokra gondolok,hanem arra,hogy neki poén az ha elgáncsolhat valakit,vagy kirúgja a másik alól a széket és még sorolhatnám.....az idősebb pasik valamilyen szinten biztonságérzetet nyújtanak,sok lány ezért választja őket!Persze tisztelet a kivételnek!!!
2010. aug. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!