Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan zavarban, kellemetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan zavarban, kellemetlenül érzem magam, mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, 6 hete vagyok az új munkahelyemen. Alapból nem vagyok olyan egyén aki a figyelem középpontjában szeret lenni, inkább elvagyok magamban vagy a szűk baráti körömben, de persze nem vetem meg a társaságot. Jól kijövök az itt dolgozókkal, de van egy férfi aki állandóan zavarba hoz. Nem értem miért, mert nem jön be, 39 éves, és nekem egyébként is 4 éve már van pasim, akit imádok. Furcsa, mert volt már rá példa többször is hogy feljött az irodába ahol vagyok, hozott nekem kaját az étkezőből, szünetben is feljött hozzám beszélgetni, bejelölt facebookon, likeolgatja a képeimet, sőt még felajánlotta azt is hogy segít a munkámban, menjek át nyugodtan hozzá és ad anyagot ahhoz amin dolgozok, én meg lányos zavaromban össze-vissza beszélek, még a hangom is eltorzul! Nagyon utálatos érzés, már a közös étkezőbe sem merek lemenni, mert nem akarok "égni". Nekem amúgy is gyanus ez a viselkedés, mert senki más nem csinálja ezeket. De ez a "bánásmód" meg totál zavarba hoz, nem tudok mit kezdeni vele. Mit csináljak?

2013. aug. 23. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
egyertelmu h akar toled vmit.. tudja h van baratod?
2013. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Háát szerintem kéne tudnia... Vannak közös képek rólam és a páromról facebookon, csak egyedülállónak vagyok beállítva. Dióhéjban azért mert ha összeveszek a barátommal akkor ő mindig azzal startol hogy leveszi hogy kapcsolatban vagyunk, aztán én ezt meguntam és inkább így hagyom, mert elég gáz az is hogy hol kapcsolatban, hol egyedülálló. Amúgy sem vagyok ez a nagy facebook-mániás, nem attól van együtt két ember mert jaj azt írja a facebook....
2013. aug. 23. 13:30
 3/5 anonim ***** válasza:

rejtsd el akkor azt a mezőt az adatlapodon, az ne legyen kint, hogy egyedülálló

(ha ilyen facebook mániás munkatársaid vannak)

2013. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Na most beállítottam hogy ne látszódjon a családi állapotom, de lehet már mindegy.


Hát én is erre gondoltam, de ez annyira zavarba ejtő, ha találkozok vele rögtön ez van bennem és legszívesebben menekülnék. Mások is bókolnak nekem, de az teljesen más, néha "csinos szőke kolleginának" hívnak, ami persze jól esik és nincs is bennem olyankor semmi rossz érzés, mert tudom hogy nem akarnak tőlem semmit. De a fent leírt esetben meg... hát, totál káosz.

2013. aug. 23. 13:43
 5/5 anonim válasza:
Szerintem legkozelebb mikor ,,kedveskedik'' vegyel erot magadon,s mondd meg,hogy ugye tudja,hogy komoly kapcsolatban vagy. Vagy kerdezd meg,hogy van valami szandeka vele? Es fogalmazd meg,hogy neked nincs.:) Szerintem meg fogja erteni
2013. aug. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!