Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok nem járok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves vagyok nem járok sehova se bulizni zárkozott vagyok de most van egy lány aki nagyon tetszik nekem de nem tudom miről beszélgessek vele. Ha beszélgetésre kerül a sor én lefagyok. Mi baj velem? Mit csináljak? Segíitsetek!

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
a legjobb védekezés a támadás.szerintem kérdez inkább te töle,és majd be kapcsolodol jobban a témába.szinte minden témárol zene,filmek,suli,stb...
2009. okt. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Megmondom neked őszintén. Esélyed sincs a csajnál, mert egy szerencsétlen béna gyerek vagy. De nem baj, ezen egy perc alatt tudsz változtatni. Próbálkozz. Mert ha nem teszed a legközelebbi sem fog összejönni, meg az azutáni sem meg semelyik. Arra gondolj hogy ha nem tudsz vele miről beszélgetni akkor minek járnátok? Ha nem tudod őt mi érdekli, indulj ki magadból. Mondj magadról valamit és kérdezz rá hogy neki mi erről a véleménye, vagy ő milyen ebből a szempontból. Ha jó vagy a lánynál bármiről elkezdhetsz beszélni, ha meg összhang is van akkor meg le sem tudod állítani a beszélgetést.
2009. okt. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

Igazan van az előttem szólónak.

19 éves, zárkózott, nem jár sehová->gondolom csajod se volt.

Pedig pont, hogy ebben a korban kellett volna megismerkedned azzal, hogy milyen egy párkapcsolat. Később még kevesebb esélyed lesz.

A leírásod alapján meg az egész a személyiségedből fakad, amit ebben a korban már nem igazán fogsz megváltoztatni. De tanácsaim a későbbiekre:

-Ne kockulj annyit,

-Kezdj el sportolni, de minimum járj le heti háromszor a kondiba

-Olvass könyveket, műveld magat, sőt, olvass újságokat, nézz TV-t, ha éppen valami aktuális téma kerülne szóba,

-Figyelj oda a megjelenésedre, a higiéniára, hogy mit veszel fel, milyen a kisugárzásod, meg az illatod. És itt nem az anyagiakon múlik, mert kevés pénzből is fel lehet öltözni igényesen,

-Próbálj az ismerettségi körödből (már ha van) keresni egy lányt, akivel összehaverkodsz, és kérd meg, hogy adjon tanácsokat, hogy ő mit vár el egy fiútól kezdeményezképpen.


Kb. ennyi lenne. Nem hiszem, hogy nagyon megváltozhatsz, de férfiúi becsületből illene már egy csajt összeszedned.


16/F (Ne tévesszen meg a kor, mert én birkózom versenyszerűen, ÉLŐBEN is meglehetősen kommunikatív és eléggé társaságcentrikus vagyok. =)

2009. okt. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kösz megfogadom a tanácsodat:)
2009. okt. 30. 01:01
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Mielőtt találkozol vele igyál meg két felest
2009. okt. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem kell kifordulnod önmagadból.

Ha zárkózottabb vagy és így érzed jól magad akkor sem kell rögtön hűbelebalázs,partyarc figurára váltani mert úgysem menne hidd el.

Hogy honnan tudom?

Onnan hogy én is olyan típus vagyok mint te azzal a különbséggel hogy nekem már volt pár "csirkém".


Hogy hogyan kell megnyerned a magadnak ezt a lányt.

Itt a recept:

1,Biztos van Myvipje,iwiw adatlapja azon rajta van hogy mi a hobbija,mik érdeklik.Megnézed és azokban a témakörökben "kiképzed" magad.

2,Felveszed MSN-re a csajt mert elsőre élőbe ugyse menne,mert zavarba jönnél az meg leblokkolna.Tehát felveszed MSN-re elmondod neki hogy tetszik neked meg szimpatikus meg egyebek.

Ha a csaj ezek után érdeklődést mutat akkor van esélyed ha nem akkor nincs.

3,Beszélgetéskor kérdezz majd rá a hobbijaira meg egyebekre és amikor mondja te nyomd a betanult szöveget.

4,Beszélj meg vele egy találka időpontot.

5,Menj el a találkára lehetőleg úgy hogy jó megjelenésed legyen.Szóval piszkáld ki a koszt a körmöd alól,fújd be magad vmi jó dezodorral,vegyél fel vmi sportos rucit.

De a legfőbb a személyiség!

Határtalan önbizalommal lépj oda hozzá,próbálj megnyerő lenni és humoros.Mesélj neki vicces sztorikat vagy találj ki.Beszélj vele filmekről,zenéről,ruhákról,idióta emberekről a suliban..stb.

Lényeg hogy jól elszórakoztasd.

De nyomj el pár bókot közbe és hívd el a végén egy 2. randira.

6,

Menj el a 2. randira és mikor találkozol vele egyből csókold le.És mond el hogy mennyire hiányzott meg sokat gondoltál rá meg egyéb nyálasság.

7,

A pipi el fog olvadni és lett egy barátnőd.

A többi pedig gyerekjáték.


Csak vigyázz túl hamar ne szakíts vele mert akkor megint kezdheted előről a tortúrát!

2009. okt. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köcce:)
2009. okt. 30. 02:07
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok. Hülyeség, hog nincs esélyed a lánynál. Nekem pl sokkal érdekesebbek, aranyosabbak a zárkózott, kicsit elesett, maguknak való típusok. Nyugodj meg, sok lány van, akit direkt vonzanak az ilyen típusok, nem kell megváltoznod.

Hogy miről beszélj vele.. kérdezgesd, hogy mik a kedvenc filmjei, mit szeret csinálni szabadidejében, mit hallgat, mi a véleménye errőlarról, esetleg beszélj neki a te nézeteidről, a te véleményeidről, pl ha szóbajön vmi zene beszélj róla bővebben hogy mit gondolsz róluk, etc. De belejöttök ám, jön ez magától, ha már beszéltek, szerintem. Nem is jó megállás nélkül pofázni..: )

2009. okt. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se baj, ha nem jársz el bulizni, de tényleg ne gépezz sokat, mert akkor a valós életben soha nem lesz kapcsolatod. A sport nem csak azért jó, mert erősödsz, hanem ott is tudsz ismerkedni és gyakorolni a beszélgetést. :)

Amúgy ismerkedésnél legjobb, ha sokat kérdezel, a lány majd úgyis szépen kifejti magát (mi már csak ilyenek vagyunk), de azért te is mesélj magadról, mondd meg az adott témáról őszintén a véleményedet, ha nem értesz vele valamiben egyet akkor ne csinálj úgy mintha igen, mert az szörnyen idegesítő, ha folyton csak azt lehet hallani, hogy "igen, szerintem is így van, pont ezt gondolom én is...".

Adj a megjelenésedre, legyél mindig ápolt. Ez fontos.

Ja, és MOSOLYOGJ SOKAT mikor a kiszemelt lánnyal beszélsz, ha ő is sokat mosolyog, akkor valószínűleg jó úton haladsz.

Ha vele nem is jön össze a dolog, ne add fel, biztos találsz majd magadnak megfelelő lányt. :) Biztos.

2009. okt. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

bocsi, nem olvastam el minden választ előttem, úgyhogy most csak az eredeti kérdésre fogok reagálni:

Szóval az, hogy vki lefagy, nem talál témát...stb. megesik mással is. De egy-két szót biztosan fogtok váltani és akkor meg jön a többi magától. Mesélhetsz neki az emlékeidről, suli, család, barátok. És soha ne úgy kérdezz, hogy egy egyszerű igennel vagy nemmel válaszolhasson.Így menni fog a beszélgetés.

Hogy mit csinálj?? legyél önmagad: semmi értelme megjátszani magad azért, hogy bejöjj neki, mert a végtelenségig nem lehet szerepet játszani.

Ja és mi a baj veled???? semmi különös. kicsit le vagy maradva ebben a témában, de ez a kor még határeset, nem számít túl későnek.

Egyébként, ha nem jössz be a csajnak, azon is túl kell majd lépned és jöhet a következő. Senkinek sem megy elsőre minden tökéletesen.

16/L

2009. okt. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!