Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, ti szeretiztek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti szeretiztek ha a csajok sex köben húznak?

Figyelt kérdés
Pl. Tegyük fel, fogja a farkad kinyújtja a nyelvét, hogy meenyalja de nem tedzi, mert mindig kérdez vmit, aztán bemegy az ágyra mondja, hogy várj egy kicsit de kb 10 percig várat....de cserébe szétkúrhatod?
2013. aug. 23. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon!!!!!
2013. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
tíz percet simán várnék... szoval igen
2013. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szeretem, de nem így, hanem sokkal jobban.
2013. aug. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A húzás, és a szivatás közt van különbség. :D

Ez alatt azt értem, hogy ne 10 perces szünetekkel (interakció nélküli szünet) játsszon, hanem "majdnem bekapja", de nem, inkább puszilgat valahol, és mászik felfele az ölembe, de nem ül bele, csak elé rakja, és csókol inkább, aztán fel"áll", hogy bele üljön, de úgy csinál, mintha "kicsúszna", és hasonlók... (a vetőzkéssel is lehet szivatni, lassan, hámozni róla a ruhát, de nem engedi gyorsan, vagy a "szoknya marad", és hasonlók... :D Tehát ne menjen el sehova, de a szexet késleltetni KELL, úgy az izgi, de a nő nélkül nem jó ülni egyedül egy szobába... a szerelmemet érezni kell, akkor is ha nem benne vagyok. :3 22f nőtlen. :DDD

2013. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!