Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudnék megismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék megismerkedni egzotikus lányokkal? 20F

Figyelt kérdés

Abszolút nem tartom "kötelezőnek", hogy magyarnak "kell" lennie a páromnak, vagy barátaimnak, ismerőseimnek. Eleve nem túlzottan vonz a kelet-európai emberek mentalitása. Azt el kell ismernem, a magyar lányok tényleg szépek, csakhogy nálam a külső másodlagos tényező. És sajnos azt tapasztalom, nagyon kevés az értelmes magyar lány (fiúk esetén is hasonló a helyzet), márpedig nálam rendkívül fontos tényező, hogy valaki művelt, kreatív, inteligens legyen.


Nagyon vonzanak a színes, távoli kultúrak és roppant szívesen megismerkednék indiai, egzotikus szigetvilágból szarmazó, latin, közel-keleti, afrikai, ázsiai, különféle félvér lányokkal. Kérdésem, hol van erre lehetségem?


2013. aug. 23. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Az interneten. De komolyan. Tele van az internet olyan oldalakkal, ahol külföldi ismerősöket lehet gyűjteni.


Egyébként nehogy azt hidd, hogy keleten sokkal értelmesebbek lennének az emberek. 90%, hogy csalódni fogsz. Maximum nem fognak annyira gyűlölködni, mint a magyarok nagy része.

2013. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valódi afrikai nagyon jó. Beszélni sem fogtok tudni miről.
2013. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 schocko ***** válasza:

"márpedig nálam rendkívül fontos tényező, hogy valaki művelt, kreatív, inteligens legyen."


Kedves IQ-bajnok, az intelligenst így írják...

2013. aug. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a lelkes támogatását és kedves kommentjeit! :-)
2013. aug. 23. 21:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát, sajnálom, hogy össze kellett törnöm az illúzióidat.
2013. aug. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

21 46


Semmi gond, Válaszoló, én nem "haragszom". Tudom, hogy a jószandék beszélt belöled akkor, mikor figyelmeztettél, érzéseid szerint csalódni fogok. Könnyen lehet, hogy igazad is van. Manapság nem tudni, kiben, vagy kikben lehet megbízni, más kultúra pedig abszolút nem jelent garanciát semmi jóra.


Azért voltam csalódott, mert én a kérdésemre érdemleges, hasznos válaszokat vártam. Igazad van, az internet valóban alkalmas ismerkedésre, de konkrétumok nélkül bizony elég nehéz eldönteni, hol is kezdje az ember. Azt reméltem, kapni fogok valami javaslatott, ami segítségemre lehet.


Viszont ha nem kezdek el ismerkedni külföldi lányokkal, sosem fogom megtudni, megérte e, avagy sem. És nem fog az ajtómon bekopogni egy sem. Ha pedig rossz ötlet volt az egész, hat "Hibaiból tanul az ember".

2013. aug. 23. 23:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Szegény országokból kapkodni fognak érted az afrikai és ázsiai lányok. Ehhez csak néhány nemzetközi társkeresőre kell regisztrálnod. Javaslom iskolai végzettség alapján is szűrj. Minél magasabban képzett annál kevésbé valószínű a kihasználás.
2013. aug. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

23:32


Nagyon sok fontos információval gazdagodtam! Mindenképpen megfogadom a tanácsaidat!

2013. aug. 23. 23:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen oldalakon sokan írtak nekem.
2013. aug. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!