Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a bajotok Robert Pattinson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a bajotok Robert Pattinson KÜLSEJÉVEL?

Figyelt kérdés

Tudom a kérdésem most felzaklatott pár embert, ezért elnézést kérek. Valamit leszeretném szögezni,hogy az alkonyatot én is utálom, komolyan mondom olyan szinten nem történik SEMMI a második részben (csak azt, láttam bár mások véleményéből azt veszem le,h ez érvényes az összes részre), hogy az hihetetlen. A nyáladzásokról meg inkább, ne is beszéljünk. Na de szóval, azt nem értem,h ezzel a Pattinson csávesszel mi a bajotok? Oké az alkonyatokban úgy nézz ki mint aki, összeütközött egy hintőporral teli kamionnal... de egyébként szerintem nem nézz ki rosszul, a jellemét meg ne hozzátok fel, mivel én nem arról beszélek, ráadásul kétlem,h bármelyikőtök is, ismerné.

Például itt van pár kép, direkt olyanokat választottam amilyek nem beállítottak . És most ne linkelgessetek szörnyűségeket, mert tudom,h olyan is van róla. De a sima egyszerű, mostanában készült képeken (szerintem) jól nézz ki, és nem értem,h ezt miért kell tagadni. Attól, még,h szörnyű filmekben vett részt, és a szerepe meggyalázta a vámpírokat, lehet jó a csávó.


[link]


[link]


[link]


[link]



2013. aug. 24. 00:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*amelyek bocsi
2013. aug. 24. 00:59
 2/14 anonim ***** válasza:
AZ hogy telibeszarjuk.
2013. aug. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem jóképű, mármint amennyire én egy másik férfit meg tudok ítélni.


28/F

2013. aug. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
jó,akkor most csendben nyúlj magadhoz.
2013. aug. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
2013. aug. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem semmi különösebb bajom nincs a külsejével. csak simán nem tetszik.

pl nem értettem, a Harry Potterben miért pont ő játsza Cedric Diggory szerepét, amikor a könyvben valami haláli jóképű srácot ír le az írónő. Nekem már akkor nem tetszett, valahogy túl... lapos a feje. Nem tudom, kicsi az arca, vagy én nem értem, miért rajong érte fél világ (mármint a külsejéért), de nekem első pillanattól kezdve, hogy megláttam, nem volt vonzó. Simán csak nem szép nekem. Másnak még lehet az, abba nem szólok bele :D

Az meg, hogy milyen szerepeket kap... Színész, ha színész lennék, én is sok szerepet elfogadnék, végülis ebből él, ugye. Nem ő tehet róla, hogy egy borzalmas filmben szerepelt. Az írónő és a rendező hibája, hogy meggyalázzák a vámpírok évszázados mesekörét. Ezért én nem hibáztatom. Meg a sminkelésért se ő a felelős, hiszen gondolom azt se ő találta ki. Szóval én ezért nem vetem meg. Sőt, bátor tett részéről.

De a külsejével ettől függetlenül még mindig nem vagyok kibékülve :D Nekem nem szép és pont. Túlmagyaráztam kicsit, ugye? :S

2013. aug. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hat szerintem ritka egy undorito csavo... es nem azert, mert utalom az alkonyatot
2013. aug. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Veletlen elkuldtem hamarabb a valaszom :D szoval en nem utalom az alkonyatot, sot nekema masodik resz kivetelevel mind tetszett, de ettol a gyerektol a falra maszom, szerintem nagyon csunya szegeny. De csomo mindenkinek bejon. Hat izlesek es pofonok.
2013. aug. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
nekem ugyan semmi
2013. aug. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
úgy felhúzza a száját ahelyett hogy mosolyogna.. rókaképű
2013. aug. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!