Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a bajotok Robert Pattinson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a bajotok Robert Pattinson KÜLSEJÉVEL?

Figyelt kérdés

Tudom a kérdésem most felzaklatott pár embert, ezért elnézést kérek. Valamit leszeretném szögezni,hogy az alkonyatot én is utálom, komolyan mondom olyan szinten nem történik SEMMI a második részben (csak azt, láttam bár mások véleményéből azt veszem le,h ez érvényes az összes részre), hogy az hihetetlen. A nyáladzásokról meg inkább, ne is beszéljünk. Na de szóval, azt nem értem,h ezzel a Pattinson csávesszel mi a bajotok? Oké az alkonyatokban úgy nézz ki mint aki, összeütközött egy hintőporral teli kamionnal... de egyébként szerintem nem nézz ki rosszul, a jellemét meg ne hozzátok fel, mivel én nem arról beszélek, ráadásul kétlem,h bármelyikőtök is, ismerné.

Például itt van pár kép, direkt olyanokat választottam amilyek nem beállítottak . És most ne linkelgessetek szörnyűségeket, mert tudom,h olyan is van róla. De a sima egyszerű, mostanában készült képeken (szerintem) jól nézz ki, és nem értem,h ezt miért kell tagadni. Attól, még,h szörnyű filmekben vett részt, és a szerepe meggyalázta a vámpírokat, lehet jó a csávó.


[link]


[link]


[link]


[link]



2013. aug. 24. 00:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Annyi a baj vele, hogy falfehérre van festve az összes Alkonyat című szemétségben..
2013. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

semmi az égvilágon.

igazán helyes fiúka, komolyan felpróbálnám, és megnézném, mit tart a nadrágjában. :)


49/f

2013. aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szerintem csúnya...olyan sunyi szemei vannak, meg úgy az egész feje...nem tetszik.
2013. aug. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Mcgalagony17 ***** válasza:
Túl nagy a füle,kockafeje van, és szerintem túl markánsak a vonásai. De ami a legfontosabb: abszolút nem a zsánerem.
2013. dec. 16. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!