Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti sem szerettek a barátokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti sem szerettek a barátokkal lenni, ha igazán szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés

Szerintem ez nem normális,de én úgy vagyok vele,illetve immár már másodszor vagyok annyira szerelmes,hogy CSAK a szerelmemmel akarok lenni,és ha nélküle kell bármit csinálnom,akkor csak szenvedek... A barátokhoz sincs sok kedvem,mert helyettük inkább vele lennék,vagy legalább Vele csetelnék,ha már együtt épp nem lehetünk. És elég idegesítő,mert nem akarok rossz társasága lenni a barátaimnak,de egyszerűen csak rajta járnak a gondolataim,nem is érdekel semmi,ami nem Ő. Most még össze sem jöttünk (az se biztos,h összejövünk,nem tudom),de nagyon belezúgtam a srácba,és holnap találkozom egy fiúbarátommal,vele leszek egész nap,és nagyon nincs kedvem hozzá,kicsit félek is,h végig fogom szenvedni az egészet és ez rosszul fog neki esni. Mit lehet ilyenkor csinálni?? Nem akarok rossz barát lenni. És tudom,h szükség van rá,h a barátokkal is töltsek időt,ne mindig csak a szerelmemmel. De mégis hogy érezzem jól magam nélküle is?:( Másokkal is van ez így? Normális ez? :D

19/L


2013. aug. 24. 02:28
 1/9 anonim ***** válasza:
pedig az nem jó ha ennyire rá vagy függve.
2013. aug. 24. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
idc lol
2013. aug. 24. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jaj, dde szeretném, ha egyszer egy lány így szeretne engem. *-* Kár, hogy túl csúnya vagyok én ehhez. :/
2013. aug. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
# 3 [link]
2013. aug. 24. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem normális.
2013. aug. 24. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Reszben normalis. Mond el a baratodnak, hogy mi van, atbeszelitek ezt a temat, aztan lepj tovabb. Mondtad, lehet nem fog osszejonni a sracnak, a baratod meg nem fog kidobni ezutan sem. Tudom, milyen erzes, ha barat/baratno miatt hanyagolnal de ne tedd.
2013. aug. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
en is ilyen voltam es BAJ! akkorat fogsz bukni ha vege lesz a kapcsolatotoknak, mert minden o volt. az elhanyagolt baratok nem lesznek ott veled mikor szukseged lesz ra, es tulkepp egyedul fogsz maradni.
2013. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akkor vagy igazán szerelmes, amikor a "rózsaszín ködben" élsz. Az csak a kémia, utána jönnek az igazi, mélyebb érzések. De hát kinek mi, én ezt gondolom. :) Ami a barátokat illeti... Nincs náluk értékesebb dolog a földön, ki kell alakítani egy egészséges egyensúlyt. Elsősorban szánj időt saját magadra, másodsorban pedig azokra, akiket szeretsz, de ezt soha ne korlátozd le egy emberre, mert hosszútávon meg fogod ütni a bokád!

Szintén 19/L.

2013. aug. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha a dolog nem kölcsönös,el fog hajtani a fenébe.
2013. szept. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!