Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hazudják azt az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudják azt az emberek hogy szerelmesek? Pontosabban hogy szeretik a partnerüket.

Figyelt kérdés

Azt sem tudják az emberek hogy mi a szeretet?

Mert mindig van valami kifogás a szakításra.Pedig ha szeretsz valakit mindent meg tudsz bocsájtani.


2013. aug. 7. 12:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Látom te még sosem voltál szerelmes.Vagy jól átvertek.
2013. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Pedig ha szeretsz valakit mindent meg tudsz bocsájtani."


Ez nem igaz.

2013. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2013. aug. 7. 12:57
 4/14 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy a párod megcsal háromszor. Megbocsátasz?

Vagy ellop félmillió forintot a szüleidtől. Megbocsátasz?

2013. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#4

Kölcsönös szerelemről beszélek.Hiszen a nem kölcsönös szerelem az csak látói vagyis ott nem lehet szakítás.

Ha szeretsz valakit:Megcsalod?

Ha szeretsz valakit:Meglopod a szüleit?

2013. aug. 7. 13:00
 6/14 anonim ***** válasza:
A szeretet/szerelem, nem fekete-fehér... Mindenki másképp, másmilyen mértékben szereti a másikat... Ha a szerelmem megcsalna elmúlik a szerelem, nem lehet mindent megbocsájtani. Te gondolom ezt még nem élted át, azért hiszed ezt.
2013. aug. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6

Ezért írtam hogy kölcsönös szerelem.Ha a párod szeret nem csal meg.Ilyen nehéz ezt felfogni?

2013. aug. 7. 13:08
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem a kérdésed. Ha két ember kölcsönösen szerelmes, akkor nem szakítanak. Ha szakítanak, akkor valamelyik fél már nem szerelmes, ennyi.
2013. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8

Pont ez az.

Mi az hogy MÁR nem szerelmes?

A szeretet csak így elmúlik?

A családunknak és az igaz barátoknak mindig meg tudunk bocsájtani,mert őket tényleg szeretjük.Akkor a szerelmünknek miért nem tudunk megbocsájtani,vagy miért teszünk vele olyat amiről tudjuk hogy ezt nem fogja tudni megbocsájtani?

2013. aug. 7. 13:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én esetemben a lány még nem szeretett ki az ex ből, aki verte... Én ez miatt sokat vitáztam vele, hogy akkor miért fél még tőle most is. Meg akartam verni/ veretni/ agyon verni vagy bármi, de nem mert az erőszak nem vezet semmire és még most sem tudom, hogy miért hajtogatta ezt mindig... De nagyon sok volt a számláján, ami kisdolgok csak túl sok volt belőlük. Hát nem tűrtem tovább, elég volt. Ez még friss. Ugy érzem, hogy vissza élt azzal, hogy mindent elnéztem néki.
2013. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!