Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek melyik variáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek melyik variáció jön be?

Figyelt kérdés
Megfigyelhető, hogy van jó pár pasi, aki nincs körülmetélve, tehát van fitymája, mégis mindig hátrahúzva tartja a bőrt, vagyis mindig csupaszon van a makkja, mert ő úgy szereti/szokta meg vagy mittudomén. Érdekes, hogy a körülmetélt nekem sem tetszik egyáltalán, mert az a plusz bőr sokat dob látványra is meg "kezelhetőségben" is a péniszen, de azt viszont sokkal szexisebbnek vagy izgatóbbnak tartom, ha a fityma nem takarja a makkot, hanem látszik premier plánban. Vhogy sokkal szebbnek, férfiasabbnak látom úgy, mint a zsákba visszabújva. Miért van ez? És ti hogy vagytok ezzel? Nektek hogy tetszik jobban?
2009. okt. 30. 10:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igazából tök mindegy. Számomra mind a két fajta izgató tud lenni :) Igaz még körülmetélt pasival nem volt dolgom.
2009. okt. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
nekem nem tetszik a körülmetélt :)
2009. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez most kicsirt olyan, mint a "melyik szebb barna vagy rózsaszín mellbimbő?" Teljesen mindegy, mivel a randik felöltözve zajlanak, és az első randin nem fekszek le senkivel, így mire oda kerül a sor, hogy látnám addigra már teljesen mindegy. Meg amúgy is.
2009. okt. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Bocs, nem voltam elég egyértelmű... Nem az a kérdés igazából, h melyik tetszik, a körülmetélt-e vagy a fitymás, hanem, hogy hogyan szeretitek jobban pl. a pasitokét, ha úgy "hordja", hogy fityma a makkon vagy úgy, hogy csupaszon van a makkja, bőr hátrahúzva.
2009. okt. 30. 11:15
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Én srác vagyok,nem vagyok körülmetélve,és mikor feláll akkor a fityma nekem hátrahúzódik,ergo látszik a makk,premier plánban..!28F
2009. okt. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is az jön be, ha a makk látszik, miközben a bőr hátrébb van. Az olyan "szép" tud lenni. :-P

2009. okt. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem is az, ha látszik a makk :)
2009. okt. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%

az tök jó, én is úgy hordom

kevésbé érzékeny így, tovább bírom

2009. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
mind 2
2009. okt. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem sincs körülmetélve, de alapjáraton én úgy hordom, hogy rajta van a makkon:) csak ha akcióra kerül a sor, és áll a zászló, akkor húzom vissza, de az a tapasztalatom, hogy a csajok szeretik a csupasz makkot:P 23F
2009. nov. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!