Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mért nem mondjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mért nem mondjátok, mutatjátok ki neki, ha vonzódtok iránta?

Figyelt kérdés

Nem egyszer történt már velem,hogy ismerőseimtől tudtam meg,hogy tetszek egy lánynak,mert ő nem adott róla jelet,csak az ismerősömnek mondta.

Én magam úgy senkire se szoktam nyomulni,sőt olyan értelembe véve csajozni se.

Másik véglet amikor a lány nagyon nyomul és látszik,hogy nem akarok tőle semmit,de ő ezt nehezen veszi tudomásul.


Normális válaszokat,ha lehet.


2011. nov. 5. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
el kell fogadni hogy hülyék...
2011. nov. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszik, hogy majd ha adják az elérhetetlent, akkor téged jobban érdekel. A baj, hogy 10-ből csak 2 ilyen mazochista van. Vagy még annyi se.


És emiatt irigyek a kicsit lazább, felszabadultabb, vagy csak simán értelmesebb lányokra, akik meg kimutatják és meg is szerzik a fiút, hogy "mekkora egy kurv@".

2011. nov. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De vannak azok akik rámásznak az emberre.
2011. nov. 5. 14:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, meg vannak azok, akik mosolyogva közelednek, és beszélgetést kezdeményeznek a fiúkkal. Na az irigykedőknek már ők is kurv@k. De a fent leírt lány úgy látom még ezt sem képes megtenni, mert "ő túl büszke". Akkor nem is fog megkapni.
2011. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát kedves kérdező, teljesen egyetértek veled...sajnos a mai világban, úgy tünik hogy egyre kevesebb csaj képes még jelezni is, vagy gátlásból vagy büszkeségből...ezt tapasztalom folyton.2 lehetőséged van...hagyod a francba, amig nem kapsz egy normálisabbat vagy te leszel rámenősebb és nem várod hogy jelezzen hanem lépsz ha megtetszik neked.


Én az elsőt választottam, élem az életem egyedül nyugalomban, fejfájás nélkül.

2011. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mus musculus ***** válasza:

A kifejezéstelenségnek két oka van; amit a második írt (azt hiszik, ezzel keltik fel az érdeklődésedet, ami egyébként nem is alaptalan, hiszen sok pasi oly' erőszeretettel ribancozza a "könnyebben kaphatóakat", hogy abból másra nem lehet következtetni), továbbá ki akarják deríteni, megérnek-e annyit, hogy "harcolj" értük (ha viszont elutasításnak veszed a reakciót és otthagyod őket, arra jutnak, hogy csak egy-két patronra kellettek neked). Van egy harmadik lehetőség is, amikor a csajt tényleg hidegen hagyod, de most nem ez a téma.

A második lehetőségre nem tudok mit mondani, arra nincs ilyen egyértelmű magyarázat, de talán azt hiszik ilyenkor, hogy te is hozzájuk hasonló módon működsz, ergo elérhetetlennek próbálsz tűnni a figyelemfelkeltés érdekében.

Ne felejtsük el, hogy nem szabad általánosítani semmilyen körülmények között.

2011. nov. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!