Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok elmenni szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elmenni szex közben? 16/L

Figyelt kérdés
Mindig jön a pisilős érzés de aztán hirtelen vége :(
2013. aug. 24. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Azért mert nem velem csinálod! :d
2013. aug. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vannak nők akik csak nehezen, vagy egyáltalán nem tudnak. Eddig olyannak volt már dolgom akinek nagyon nehezen jött össze, de mivel elég kitartó típus vagyok így megsikerült találnom egy új ötletből kiindulva azt az ujjazási technikát amivel végül sikerült eljuttatni a csúcsra :) 23/F
2013. aug. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

majd én segítek a nyelvemmel akkor tuti elmész;)

érdekel a dolog?

2013. aug. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen kérdés volt már itt, vissza lehet keresni. Ugye ezt az oldal fel is ajánlja. Mellesleg ott a google ezer cikket olvashatsz a dologról. De nem is érdekelhet igazán a téma ha semmi háttérinfót nem szerzel a dologról mielőtt ide jössz nyivákolni.


Hüvelyi orgazmusod hiányában csiklói van? Ha magadnak csinálod, melyik van? Van akik nem képesek hüvelyi úton orgazmust elérni és mindenképp kell nekik hozzá a csikló ingerlése. Te ezzel hogy állsz szex közben? Persze úgy vélem a partner szexuális hozzáállása is befolyásolja az ügyet. Lehet nincs elég időd elérni az orgazmust, lehet, nem olyan szögben ingerel a farka, lehet nem jó a tempó ehhez. Lehet nincs meg az a lelki emelkedettséged hozzá. Kísérletezni lehet. No meg sokan a hüvelytornát ajánlják. Azután is utána nézhetnél ha érdemben érdekel a téma.

2013. aug. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
elmondod milyen technika??
2013. aug. 24. 11:32
 6/9 A kérdező kommentje:
magamnak nem megy egyszerüen nem elvezem :/ és csikloi sincs szerintem
2013. aug. 24. 11:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan kérdés, hogy "szerinted". :D Egyáltalán szoktad csinálni csiklóval? Azt is meg kell tanulni, hogy ott mi jó neked... Engem sem tudnak elvinni a pasik ott, mert nem tudják, hogy lenne jó nekem, magyarázással sem jönnek rá :) Magamnak viszont megy. De ha nem próbálod, ne várj csodát.
2013. aug. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a barátom szokta csinálni a csiklommal hihetetlenül jó de ennyi nem érzem hogy orgazmusom lenne. magamnak nem szoktam csinálni.
2013. aug. 24. 11:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert a lábadnak semmi köze a nemi élethez. Akkor nem elmenni kell, hanem egymást őszintén szeretni.
2014. febr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!