Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes elmenni nőgyógyászhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elmenni nőgyógyászhoz az első fogamzásgátlós szex után?

Figyelt kérdés
Úgy szedtem, ahogy a doki mondta:)
2011. júl. 28. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Pontosan miért is kéne elmenned?
2011. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, velem is megbeszélheted milyen volt, ő se mondana sokkal okosabbat nálam. Ráadásul engem még érdekelne is! :p
2011. júl. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Megbizonyosodnék, hogy tényleg véd-e.
2011. júl. 28. 13:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nah, akkor minden szex után elmehetsz ...
2011. júl. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát most nem fogja tudni kimutatni a doki hogy terhes vagy -e. Ahhoz kell pár hét, ha kimarad a menzesz először teszt, aztán szoktak orvoshoz menni. Hány éves vagy? De ha rendesen szedted, és vártatok min. 7 napot, nem hánytad ki, nem szedtél más gyógyszert nem lehet baj.
2011. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"baj"-mert gondolom azért szeded mert még nem szeretnétek babát.
2011. júl. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönjük. igen, mindent a leírtak és a doki szavai alapján csináltam. megnyugodtunk:)
2011. júl. 28. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!