Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a vélemyényetek lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemyényetek lányok, srácok?

Figyelt kérdés

Most lett vége egy 1 év 2 hónapos kapcsolatomnak. A Szerelem vak, de hogy ennyire? :O

4 hónaposak voltunk, mikor elkezdődött minden. akkor csalt meg a szülinapi buliján elsőnek(csók) aztán kétszer is megcsalt az már durvább verzióban... De elnéztem mindent neki, és megbocsájtottam... Elvileg nagyon szeretett meg minden, minden egyes nap velem akart lenni, és ha már 1 nap nem voltunk együtt hisztizett..

Én mindent megtettem érte,küzdöttem is érte nagyon sokszor, és egy lányra sem tudttal ránézni, csak ő volt nekem.Csak ő volt nekem és én "neki" Még a barátaimhoz sem mentem bulizni meg miegymás..Nemrégiben megbeszéltük, hogy mikor megyek hozzá, és áment mondott rá, és mondta nem lesz belőle vita...erre másnap megkérdezte, hogy elmegyek-e hozzá, mondtam nem, ezt megbeszéltük, hogy mikor megyünk.. Erre bevágta a hisztit és ez lett belőle.. dobott..És hogy őszinte legyek olyan dolgokat vágott a fejemhez, amik egyáltalán nem igazak, és ezt ő is nagyon jól tudta.

Kíváncsiságból vélemények?



2013. aug. 24. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy egy kur va volt a nőd és visszamentél hozzá?

Szóhoz sem jutok.

2013. aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy szó: NŐ. Nem fogod megérteni, ne is akard. Igen, a szerelem vak, sajnos.
2013. aug. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tanultál belőle? vagy még csak fogsz? Minden esetre ettől kezdve sok mindent másképpen fogsz tenni és remélhetőleg úgy fogod nézni a dolgokat, hogy emlékezni fogsz rá, milyen fájdalom volt ez neked, és igy te nem fogsz fájdalmat okozni másnak.
2013. aug. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
birka
2013. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ribi haggyadd hagy menjen ahova akar
2013. aug. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a durvább verzió az hogy félre k*rt??? grat hogy azt is megbocsájtottad neki...papucs
2013. aug. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A barátnőd egy odvas kva, de pedig egy komplett idiota balek.
2013. aug. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a véleményeket. igen az volt w durvábbik és megbocsájtottam neki.
2013. aug. 25. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!